MODERNÉ NOVOSTAVBY BEZ ČAKANIA!

U nás môžete nájsť aj najmodernejšie novostavby postavené jedinečnou technológiou a s bezkonkurenčnými benefitmi!

3D DOMY BUDÚCNOSTI

3D tlačené domy sú stavané špeciálnym postupom s použitím technológie 21. storočia – originálnych a patentovaných 3D tlačiarní, ktoré pre svoju prácu využívajú naprogramovaný operačný systém a pevný kompozitný materiál.

STAVEBNÍCTVO S VÍZIOU

Pri stavbe 3D tlačených domov používame špeciálne vyvinutý kompozitný materiál – zmes, ktorá prúdi cez tlačiacu hlavicu a je určená na tvorenie vrstiev stavebných štruktúr. Výhodou tohto materiálu je rýchle zatvrdnutie, odolnosť a nekonečné možnosti využitia podľa naprojektovaného návrhu.

 

PRVÝ 3D TLAČENÝ DOM

V roku 2021 prebehla výstavba prvého tlačeného 3D domu, ktorý bol zrealizovaný presne podľa navrhnutého 3D počítačového plánu. Postavené objekty 3D technológiou sa vyznačujú vyššou stabilitou, kvalitnejším materiálom a hlavne neobmedzenou slobodou pri návrhu domu.

3D DOMY UMOŽŇUJÚ REALIZOVAŤ VAŠE SNY

Už nemusíte počúvať „to sa nedá“ alebo „na to si počkáte“. Rok 2021 je rokom začiatku 3D tlačených domov na Slovensku a tiež obrovským krokom v inovácii stavebníctva. 3D domy zrealizujú aj vaše najkreatívnejšie riešenia!

AKO ZÍSKAŤ BÝVANIE RÝCHLO A BEZ VEĽKEJ HOTOVOSTI?

S nami a 3D domom veľmi jednoducho!
Stačí Vám na to 5 krokov.

1. KROK: VÝBER RODINNÉHO DOMU
Stačí si vybrať Váš vysnívaný dom z predpripravenej 3D vizualizácie alebo sa pripraví vizualizácia presne podľa Vašich predstáv. V tomto kroku nepotrebujete nič platiť.
2. KROK: REZERVÁCIA
Zarezervujete si zvolené vysnívané bývanie podľa vašich predstáv. V tomto kroku ešte stále nepotrebujete nič platiť.
3. KROK: PRÍPRAVA DOKUMENTOV
Vybavíme všetky potrebné dokumenty a pripraví sa rezervačná zmluva. Začína sa s výstavbou Vášho nového moderného bývania. V tomto kroku uhradíte rezervačný poplatok.
4. KROK: VÝSTAVBA DOMU
Nasleduje realizácia domu až do stavu holodomu, prípadne domu na kľúč, podľa požiadaviek. Po kompletnej realizácii dochádza k platbe za nehnuteľnosť. Čiže viete presne za čo platíte! Nehrozia žiadne ďalšie medzi platby, či čiastkové rezervačné poplatky.
5. KROK: SŤAHOVANIE
Sťahujete sa do svojho vysnívaného bývania zrealizovaného podľa vašich predstáv, a to hneď bez zbytočného čakania! Efektívne, rýchlo a s nápadom bez čakania, také sú domy z 3D tlačiarne - domy budúcnosti.
Previous
Next

PREČO KUPOVAŤ CEZ NÁS?

Vybavíme výhodnú hypotéku
Vybavíme Vám optimálnu hypotéku šitú presne podľa vašich požiadaviek. Na trhu financií máme viac ako 10 ročné skúsenosti a viac ako 1000 spokojných klientov. A preto Vám vieme zabezpečiť najvýhodnejšie financovanie s ktorým si dokážete zabezepčiť vysnívané bývanie a zachovať si spokojný život.
ZOBRAZIŤ BENEFITY
Vyhotovíme rezervačné zmluvy
Ak ste našli svoje vysnívané bývanie, zabezpečíme vyhotovenie výhodných rezervačných zmlúv. Rýchlo, jednoducho a efektívne. Nebudete mať žiadne starosti s behaním a ušetríte tak nie len čas ale aj peniaze.
ZOBRAZIŤ BENEFITY
Vyhotovíme kúpne zmluvy skúseným notárom
Vybavíme Vám vyhotovenie výhodných kúpnych zmlúv so skúseným notárom s dlhoročnou praxou. Spolupracujeme s notármi, kde sa vzájomná dôvera budovala viac ako 10 rokov. Našim klientom ponúkame najvyššiu kvalitu a profesionalitu.
ZOBRAZIŤ BENEFITY
Vybavíme znalca akceptovaného bankou
Znalecký posudok môže stáť aj do 500€. Ak financujete s nami my za Vás zaplatíme tento poplatok a k tomu Vám vybavíme aj bankou akceptovateľného znalca s výhodným znaleckým posudkom.
ZOBRAZIŤ BENEFITY
Vložíme a zaplatíme vklad kúpnych zmlúv na Katastrálny úrad
Pre maximalizáciu Vášej spokojnosti za Vás zaplatíme, zanesieme a vložíme kúpne zmluvy na príslušný Katastrálny úrad. Ušetríte tak nie len drahocenný čas, ale aj financie.
ZOBRAZIŤ BENEFITY
Prepis energií (elektrina, plyn, voda)
Pre maximalizáciu Vašej spokojnosti za Vás vybavíme prepis jednotlivých energií. Znova ušetríte drahocenný čas, môžete riešiť svoje sťahovanie kým my za Vás vyriešime výhodné zmluvy energií.
ZOBRAZIŤ BENEFITY
Previous
Next

Ako sa stavia
dom s modernou technológiou?
Efektívne, rýchlo a s nápadom bez čakania.

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Pomôžeme Vám s realizáciou Vášho vysnívaného bývania.
Moderné bývanie
Moderné bývanie

Jaroslav Takáč
Nitra, Nové Zámky a okolie

+421 907 245 139
takac@mvb.sk
🇸🇰
Moderné bývanie

Ján Bottyán
Komárno a okolie

+421 907 966 908
bottyan@mvb.sk
🇸🇰 🇭🇺

RADI BY STE SA DOZVEDELI VIAC?

Neváhajte nám napísať a my sa Vám ozveme najneskôr do 24 hodín alebo podľa vašich požiadavok.

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

Moderné bývanie