NOVOSTAVBY BEZ STAROSTÍ A ČAKANIA!

Najmodernejšie novostavby s bezkonkurenčnými benefitmi!

REALIZUJTE SVOJE SNY

Už nemusíte počúvať „to sa nedá“ alebo „na to si počkáte“. S nami to máte jednoduché! Sme realitná agentúra, ktorá robí veci inak. Sme záruka spokojnosti, pretože u nás dostanete vždy o trochu viac. Poskytujeme komplexný servis pri predaji, kúpe a výstavbe nehnuteľností s nadštandardnými benefitmi. Kladieme dôraz na profesionálny a individuálny prístup.

NOVOSTAVBY NA KĽÚČ

Ak ste radšej zástanca klasiky a zastávate názor, tehla je predsalen tehla, ste na správnom mieste. Spolupracujeme so špičkovými developermi, ktorí splnia všetky vaše vytúžené sny o vašom rodinnom hniezde. Poradíme Vám tiež pri výbere vhodných a moderných materiálov, aby novostavba bola čo najekonomickejšia a zároveň energeticky veľmi úsporná. 

OD PROJEKTU PO VÝSTAVBU

Boli sme aj pri tom, keď v roku 2021 prebehla výstavba prvého tlačeného 3D domu, ktorý bol zrealizovaný presne podľa navrhnutého 3D počítačového plánu. Postavené objekty 3D technológiou sa vyznačujú vyššou stabilitou, kvalitnejším materiálom a hlavne neobmedzenou slobodou pri návrhu domu. Najrýchlejšia metóda výstavby novostavby. Idete do toho?

JEDINEČNÉ BENEFITY

Ponúkame jedinečné benefity, ktoré vás presvedčia. Okrem toho, že ponúkame nadštandardné komplexné služby, z 10 žiadostí o hypotékarny úver 9 z nich aj skutočne vybavíme.  S nami idete na istotu. Máme za sebou desiatky rokov skúseností.

BÝVANIE EKOLOGICKY A ÚSPORNE

Snívate o relaxe v srdci prírody? Rannú kávičku pri štebote vtákov? Doprajte si luxusný novopostavený drevodom, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších. Drevodom postavený z prírodných materiálov a energetickou triedou A+ sa stane vašou srdcovkou.

RADI BY STE SA DOZVEDELI VIAC?

Neváhajte nám napísať a my sa Vám ozveme najneskôr do 24 hodín alebo podľa vašich požiadavok.

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Pomôžeme Vám s realizáciou Vášho vysnívaného bývania.
Moderné bývanie
Moderné bývanie

Jaroslav Takáč

+421 907 245 139
takac@mvb.sk
🇸🇰
Moderné bývanie

Ján Bottyán

+421 907 966 908
bottyan@mvb.sk
🇸🇰 🇭🇺