fbpx

DVORY NAD ŽITAVOU - NOVÝ SVET

Začni písať svoj príbeh v novom svete podľa svojich vysnívaných predstáv.

O PROJEKTE

Novovybudovaná štvrť Nový svet ponúkne komfortné bývanie pre 67 rodín. Každému sa môže splniť sen o bývaní vo vlastnom dome za výnimočne dobré ceny. Nájdete tu súkromie aj pestrý susedský život. Výhodou lokality je, že obec Dvory ponúka potrebnú občiansku vybavenosť ako je obchod, škola, reštaurácia a iné.

MIESTO PRE SPLNENÉ SNY

Novovybudovaná štvrť predstavuje ideálny domov pre vašu rodinu. Bezpečná lokalita vzdialená od rušných ciest, ale zároveň na skok od všetkého, čo potrebujete. Poď bývať do Dvorov je projekt, ktorý ponúka pozemky na výstavbu rodinných domov. Rozlohou rozmanité pozemky sú určené na individuálnu zástavbu.

KOMPLEXNÁ PRÍPRAVA

Prípojky inžinierskych sietí sa nachádzajú priamo na každom pozemku. Pokojný areál ponúka bezpečné prostredie pre vaše deti, ktoré sa budú môcť nerušene hrať obklopené zeleným prostredím. Ešte stále váhate? Cena vás presvedčí!

BÝVANIE AKO NA DLANI

Novovybudovaná štvrť má všetko, čo môžete potrebovať! Váš vysnívaný dom môžete začať stavať už na jeseň 2021! K pozemkom sú pripravené všetky inžinierske siete (kanalizácia, voda, elektrina, príjazdová cesta, verejné osvetlenie). Všetky tieto vymoženosti Vás už nebudú stáť ani cent! Platíte len konečnú cenu podľa informácií nižšie. Začnite žiť svoje sny!

 

Vyberte si svoj vysnívaný pozemok

Poď bývať do dvorov

Náš Tím

Poď bývať do dvorov

VYbrali ste si pozemok?

Neváhajte nám napísať a my sa Vám ozveme do 24 hodín.