fbpx

2 IZBOVÝ BYT | KOMÁRNO

62 900 €

2 IZBOVÝ BYT | KOMÁRNO
Spálňa
1
2 IZBOVÝ BYT | KOMÁRNO
Obývačka
1
2 IZBOVÝ BYT | KOMÁRNO
Kúpeľňa
1

2 IZBOVÝ BYT | KOMÁRNO

€62 900

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový tehlový byt na Zváračskej ulici v Komárne.

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový tehlový byt na Zváračskej ulici v Komárne. Byt s rozlohou 60 m² v zateplenej bytovke sa predáva z dôvodu presťahovania sa do rodinného domu.

Aktuálny majiteľ za posledných 5 rokov postupne zrekonštruoval: minulý rok boli vymenené kompletne elektrické rozvody, vypínače a radiátory. Taktiež boli vymenené okná vo všetkých izbách, stupačky približne pred dvomi rokmi.

Do bytovky je zavedený optický internet a má výbornú občiansku vybavenosť, v blízkosti je škola, škôlka, potraviny, fitness centrum.

K bytu prislúcha aj murovaná pivnica s rozlohou približne 5 m². Okolo bytovky je bezproblémové parkovanie so slušnými susedmi.

Byt je na vyvýšenom prízemí, výhodný aj pre ľudí so zdravotnými problémami, ktorím vyššie poschodie už robí problém. Predáva sa bez zariadenia.


Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!


Kizárólag csak nálunk! Eladásra kínálunk egy részlegesen felújított 2 szobás lakást Komárnoban a Hegesztő utcában.

A jelenlegi tulajdonosa családi házba költözés miatt szeretné eladni ezt a 60 m² szigetelt lakóházban található lakást, amely az elmúlt 5 évben fokozatos felújításon esett át. Tavalyi évben lettek cserélve az elektromos vezetékek, kapcsolók, radiátorok. Szintén cserélve lettek az összes szobában az ablakok, és kb. 2 éve a vízvezetékek is.
A lakásba bevezetésre került az optikai internet.

A közelben található iskola, óvoda, élelmiszerbolt, és edzőterem is. A lakáshoz tartozik egy kb. 5 m² falazott pince. A lakóházat jellemzi a rendes és kulturált szomszédi közösség, és a problémamentes parkolás.

Mivel a lakás magasított földszinten található, ezért alkalmas lehet akár egészségi gondokkal küzdőknek is, akiknek a magasabb szintek problémát jelentenének.
Berendezés nélkül eladó.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

2 IZBOVÝ BYT | KOMÁRNO

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv