fbpx

2 IZBOVÝ BYT | MAJZONOVO NÁMESTIE | NOVÉ ZÁMKY

106 000 €

🎯 KEĎ POLOHA ROZHODUJE

Tento krásny dvoj izbový byt o rozlohe 62 m2 sa nachádza na druhom poschodí trojposchodového tehlového bytového domu. Tento skvost nájdete na Majzonovom námestí. Poloha je jedinečná a lukratívna a málokedy sa stane, že byt v tejto lokalite je v ponuke. Je to spôsobené tým, že ľudia vedia a cenia si kvalitu týchto bytov.

📌 V ČOM SA LÍŠI OD INÝCH PONÚK?

Keďže sa jedná o tehlový byt, znamená to, že má lepšie zvukotesné, izolačné a energetické vlastnosti ako klasický panelák. Už sa nebudete v noci budiť na to, že počujete aj myšlienky vašich susedov. Ďalšia veľká výhoda, že máte vlastné kúrenie, takže výška spotreby, ktorá je tu nižšia ako v bežných bytoch, je len vo vašich rukách.

Poloha je viac než geniálna, všade to máte na skok. Na okolí obchody, kaviarne, hlavné námestie, plaváreň proste všetko čo si predstavíte. Určite Vás napadlo, že to je síce pekné, ale nemáte kde parkovať. Omyl! Bytový dom má vlastný uzavretý dvor, kde viete kľudne a pohodlne parkovať. Ak by vám ani to nestačilo ako argument, tak vy ako vlastník bytu si vite kúpiť rezidenčnú kartu a za 40 € na rok a parkovať v centre mesta.

🏠 ČO MUSÍTE VEDIEŤ O BYTE

V roku 2016 sa zo starého pôvodného bytu stal úplne iný. Dostal kvalitnú a dôslednú starostlivosť. Všetko čo si viete predstaviť bolo zrekonštruované. Novými elektrickými rozvodmi to začalo, vymenil sa plynový kotol a radiátory, po úprave stien sa vymenila aj podlaha za novú štýlovú. Interiérové dvere tiež boli vymenené. Bezpečnostné vchodové dvere ADLO. Samozrejmosťou je na mieru robená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Pri jej výrobe sa myslelo na to, aby bola nie len moderná ale aby mala aj veľký pracovný priestor a veľa úložného miesta. V kúpeľni boli dané nové obklady a dlažba a samozrejme aj nová vaňa.

🧱 NA VEĽKOSTI A PRIESTORE ZÁLEŽÍ

Veľkosť tohto bytu zodpovedá niektorým 3 izbovým, preto sa v tomto byte nebudete cítiť stiesnene. Ma samostatné 2 veľké izby, kuchyňu, chodbu, veľkú kúpeľňu a samostatnú komoru. Samozrejmosťou je aj veľká pivnica, do ktorej viete odložiť všetko nepotrebné

👨‍👩‍👧‍👦 BYT PRÁVE PRE VÁS

Bývanie v tomto byte by som nazval absolútne geniálnym. Milí susedia, výborná poloha, veľa priestoru, bezproblémové parkovanie. Dohodnite si obhliadku a presvedčte sa na vlastné oči.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

2 IZBOVÝ BYT | MAJZONOVO NÁMESTIE | NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

2 IZBOVÝ BYT | MAJZONOVO NÁMESTIE | NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv