fbpx

3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A ZÁHRADKOU | DUBNÍK | NOVÉ ZÁMKY

46 900 €

❗️Exkluzívne ponúkame na predaj trojizbový byt v samostatnej štvorbytovke, s vlastným uzavretým dvorom v obci Dubník. Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre každého kto chce bývať na dedine, v kľudnom prostredí. Keďže sa jedná o byt nie je potrebné investovať toľko energie a času do údržby. Všetok čas môžete venovať sebe a rodine.

V dnešnej dobe si ľudia často kvôli financiám a povinnostiam nemôžu dovoliť bývanie v rodinnom dome. Pritom by chceli žiť mimo mestského ruchu, dopriať deťom kľudné prostredie s množstvom zelene a všetkým čo dedina ponúka. Táto ponuka je v tomto prípade ideálnou voľbou. Poskytuje všetko po čom človek zatúži.

🏠 NIEČO O BYTE

Tento trojizbový byt o rozlohe 57,11 m2 sa nachádza na prvom poschodí dvojposchodovej bytovky. Disponuje samostatnými nepriechodnými izbami. Kúrenie je riešené plynovými vykurovacími telesami (gamatkami). Pre všetkých milovníkov krbov a prírodného kúrenia, sú k dispozícii krbové kachle v obývačke, ktoré dodajú okrem tepla aj príjemnú atmosféru. Byt prešiel čiastočnou ale kvalitnou rekonštrukciou. Je pripravený k okamžitému bývaniu, bez potrebnej investície. Obrovskou výhodou je, že k bytu prislúchajú 2 pivnice, ktoré vám zaručia dostatok odkladacieho priestoru.

🌳ČO VŠETKO JE V PONUKE?

Keďže podľa môjho názoru sa nejedná o klasickú tuctovú ponuku, musí byť aj tu niečo pre záujemcu navyše. V tomto prípade je v cene aj samostatná garáž, ktorá je priamo vo dvore pri bytovke.  Aké by to ale bolo bývať na dedine bez pozemku? Hneď vedľa garáže máte preto vlastnú oplotenú záhradku o rozlohe 110m2, ktorú môžete využiť či už na pestovanie zeleniny pre vlastnú spotrebu, alebo ako záhradku s kvetmi alebo si na nej kľudne postaviť nejaký altánok na príjemné letné grilovačky.

🥂VŠETKO PO RUKE

Obec Dubník je stredne veľká obec, ktorá sa nachádza v krásnej prírode neďaleko mesta Nové Zámky. K dispozícii je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, lekári a obchody. Táto obec ponúka všetko čo v dnešnej dobe človek potrebuje.  Množstvo miest na krásne prechádzky v každom ročnom období, vyžitie pre deti ale aj dospelých.

📌 BYT PRÁVE PRE VÁS

O vhodnosti netreba dlho premýšľať. Tento byt je ideálny pre každého, či už mladý párik, ktorý hľadá cenovo dostupné bývanie na začiatkoch osamostatňovania sa, alebo pre starších ľudí, ktorí hľadajú kľudné bývanie bez mestského ruchu. Samozrejme veľmi vhodná možnosť je to aj pre rodinu s deťmi. Takisto by nad ním mali premýšľať aj ľudia, ktorí chcú investičný byt, nakoľko cena bytu a mesačné náklady sú viac než prijateľné.

👉 Dohodnite si obhliadku a presvedčte sa o všetkých pozitívach tejto ponuky.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A ZÁHRADKOU | DUBNÍK | NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A ZÁHRADKOU | DUBNÍK | NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv