fbpx

3,5 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA

131 800 €

3,5 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA
Spálňa
2,5
3,5 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA
Obývačka
1
3,5 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA
Kúpeľňa
1

3,5 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA

€131 800

Ponúkame Vám na predaj jedinečný 3,5 izbový byt s priestrannou loggiou a murovanou pivnicou v centre Dunajskej Stredy na Námestí Ármina Vámberyho.

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj jedinečný 3,5 izbový byt s priestrannou loggiou a murovanou pivnicou v centre Dunajskej Stredy na Námestí Ármina Vámberyho.Byt s rozlohou 71 m² Vám ponúka výborné možnosti. Nachádza sa na 3.poschodí v 6 poschodovej bytovke.
Výhodou tejto nehnuteľnosti je poloha v ktorej sa nachádza, všetko čo by ste k bežnému životu potrebovali je takpovediac na „skok“. Či už sa jedná o úrady, škôlky, školy, poštu a pod.
K bytu prislúcha murovaný pivničný priestor, čo je úplne ideálne pre rodinu na uskladnenie kočíka, bicyklov a ďalších veci. Ďalším benefitom je možnosť celoročného parkovania. Tým pádom, že ide o centrum mesta, mohli by ste si myslieť, že Vás určite čaká problém s parkovaním. Tu však je možnosť prenajímať parkovanie bez poplatku po celý rok.
Je vhodný na okamžité užívanie a vychutnávaniu pohody, ktoré mesto ponúka. Budúci kupujúci sa môže tešiť aj na slušných susedov.

Byt sa predáva aj so zariadením.


Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!


Eladásra kínálunk Dunaszerdahely központjában a Vámbéry Ármin téren egy egyedülálló 3,5 szobás lakást, tágas erkéllyel és saját falazott pincével. Ez a 71 m² lakás remek lehetőségeket rejt magában. Egy 6 emeletes ház 3.emeletén található.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye maga az elhelyezkedése, mivel minden ami a mindennapi élethez szükséges, úgymond csak egy ‘’ugrásra’’ található. Legyen szó iskoláról, óvodáról, de a hivatalok és a posta is egy karnyújtásnyira található.

A lakáshoz tartozik egy falazott pince, amely ideális lehet egy család különböző dolgainak tárolására, mint pl. babakocsi, kerékpár. Továbbá szintén fontos előnye az egész éves parkolási lehetőség. Mivel a városközpontban található, így azt gondolhatná, hogy problémát okoz a parkolás, viszont itt lehetőség van a lakók számára a díjmentes parkoló bérlésére.

A lakás alkalmas az azonnali igénybevételre, és a város által nyújtott kényelem és előnyök kihasználására. A lakóházat egy rendes és kultúrált szomszédi közösség jellemez, ami manapság elengedhetetlen egy kiegyensúlyozott és nyugodt élethez.

A lakás megvásárolható a teljes berendezésével együtt.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

3,5 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv