fbpx

4 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA

123 900 €

4 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA
Spálňa
3
4 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA
Obývačka
1
4 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA
Kúpeľňa
1

4 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA

€123 900

Ponúkame Vám jedinečný 4 izbový byt v srdci Dunajskej Stredy na Radničnom námestí s rozlohou 86 m2 s nádhernou a priestrannou loggiou a murovanou pivnicou.

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Eladásra kínálunk egy egyedülálló 4 szobás lakást Dunaszerdahely szívében a “Radničné” téren, amely 86m2 alapterülettel, egy gyönyörű tágas erkéllyel, és falazott pincével rendelkezik. Az ingatlan egyik nagy előnye az elhelyezkedése, mivel minden ami a hétköznapi élethez szükséges úgymond egy ugrásnyira található, legyen az hivatal, óvoda, iskola, posta, bevásárló központ, és a futball kedvelőinek a futballstadion.

A lakáshoz tartozik egy 10m2 alapterületű falazott pincehelyiség, amely tökéletesen alkalmas a család dolgainak tárolására, mint pl. a babakocsi, kerékpár, vagy akár más egyébb tárgyak. További előny az egészéves parkolási lehetőség. A városközpont közelsége miatt azt gondolhatná, hogy biztosan probléma lesz a parkolással, itt viszont lehetősége lesz egész évre díjmentesen parkolót bérelni.

A lakás néhány évvel ezelőtt átesett egy részleges felújításon, amelynek része volt a komplett nyílászárók, radiátorok és elektromos vezetékek cseréje, és beszerelésre került a klimatizáció is. Az ingatlan szigetelve van, aminek pozitív hatása a család számára érezhető a rezsiköltségeken.
Alkalmas azonnali használatba vételre és a város által nyújtott kényelem kihasználására. A leendő vásárló a tisztességes és korrekt szomszédokra is számíthat.

A lakás berendezés nélkül eladó.


Ponúkame Vám jedinečný 4 izbový byt v srdci Dunajskej Stredy na Radničnom námestí s rozlohou 86 m2 s nádhernou a priestrannou loggiou a murovanou pivnicou. Výhodou tejto nehnuteľnosti je poloha v ktorej sa nachádza, všetko čo by ste k bežnému životu potrebovali je takpovediac na „skok“. Či už sa jedná o úrady, škôlky, školy, poštu, nákupného centra a pre nadšencov futbalu aj futbalový štadión.

K bytu prislúcha murovaný pivničný priestory o veľkosti cez 10 m2, čo je úplne ideálne pre rodinu na uskladnenie kočíka, bicyklov a ďalších veci. Ďalším benefitom je možnosť celoročného parkovania. Tým pádom, že ide o lokalitu blízko centra, mohli by ste si myslieť, že Vás určite čaká problém s parkovaním. Tu však je možnosť prenajímať parkovanie bez poplatku po celý rok.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred pár rokmi, čo znamená kompletnú výmenu okien, radiátorov, elektrických rozvodov a montáže klimatizácie. Nehnuteľnosť je zateplená, čo rodina pozitívne pociťuje pri režijných nákladoch.
Je vhodný na okamžité užívanie a vychutnávaniu pohody, ktoré mesto ponúka. Budúci kupújúci sa môže tešiť aj na slušných susedov.

Byt sa predáva nezariadení.


Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!

Ak navyše s nami
financujete bývanie

4 IZBOVÝ BYT | DUNAJSKÁ STREDA

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv