fbpx

4 izbový byt | Nové Zámky

84 000 €

4 izbový byt | Nové Zámky
Spálňa
3
4 izbový byt | Nové Zámky
Obývačka
1
4 izbový byt | Nové Zámky
Kúpeľňa
1

4 izbový byt | Nové Zámky

€84 000

Ponúkame na predaj 4-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, avšak s pôvodným jadrom na ulici Šoltésovej s rozlohou 84 m2, ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7. Rekonštrukcia zahŕňa plávajúce podlahy vo všetkých izbách, taktiež nové plastové okná a nové bezpečnostné dvere.

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 4-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, avšak s pôvodným jadrom na ulici Šoltésovej s rozlohou 84 m2, ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7. Rekonštrukcia zahŕňa plávajúce podlahy vo všetkých izbách, taktiež nové plastové okná a nové bezpečnostné dvere. Bytové jadro je v pôvodnom stave, preto je ideálny na úpravu podľa vlastných predstáv. Výhodou bytu je loggia, pivničná kobka a spoločná pivnica. 

Bytový dom prechádza celkovou rekonštrukciou v rámci ktorej boli vymenené stupačky, vchodové dvere, poštové schránky a aktuálne ešte prebieha zatepľovanie. Jedná sa o veľmi slušný vchod s bezproblémovými susedmi a top lokalitou.

Cena tohto bytu s výborným potenciálom je 84 000 €. V prípade, skutočne vážneho záujmu je možná dohoda.

Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver. 

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Ak navyše s nami
financujete bývanie

4 izbový byt | Nové Zámky

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv