fbpx

4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MARCELOVÁ

85 000 €

4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MARCELOVÁ
Spálňa
3
4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MARCELOVÁ
Obývačka
1
4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MARCELOVÁ
Kúpeľňa
1

4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MARCELOVÁ

€85 000

Len u nás! Na predaj 4 izbová nedokončená novostavba v obci Marcelová. Mladý pár počas výstavby dostal veľmi zaujímavú pracovnú ponuku v zahraničí na viac rokov, ktorá sa neodmieta. Z tohto dôvodu im neostalo na výber, len s ťažkým srdcom predať svoj vysnívaný rozostavaný rodinný dom.

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Len u nás! Na predaj 4 izbová nedokončená novostavba v obci Marcelová.

Mladý pár počas výstavby dostal veľmi zaujímavú pracovnú ponuku v zahraničí na viac rokov, ktorá sa neodmieta. Z tohto dôvodu im neostalo na výber, len s ťažkým srdcom predať svoj vysnívaný rozostavaný rodinný dom.

Celková zastavaná plocha tohto rozostavaného rodinného domu je 286 m², čo zahŕňa aj dvojgaráž a veľkú, vyše 40 m² terasu. Rodinný dom ponúka kupujúcim až 193 m² úžitkovej plochy na svoje vysnívané bývanie.

Dom je v blízkosti slovenskej aj maďarskej základnej školy. Rozostavaný dom je bez úveru, okamžite voľný.


Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Ak navyše s nami
financujete bývanie

4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | MARCELOVÁ

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv