fbpx

Dvojpodlažný rodinný dom | Komárno

259 000 €

Dvojpodlažný rodinný dom | Komárno
Spálňa
3
Dvojpodlažný rodinný dom | Komárno
Obývačka
1
Dvojpodlažný rodinný dom | Komárno
Kúpeľňa
1

Dvojpodlažný rodinný dom | Komárno

€259 000

Vkusne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít, ktorý už len so svojím umiestnením priťahuje pozornosť. 

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Vkusne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít, ktorý už len so svojím umiestnením priťahuje pozornosť. Rodinný dom ponúka vysokú variabilitu vašej fantázie ako v ňom bývať podľa svojich potrieb a predstáv.

Dispozícia domu je dvojdom z ktorého si staršiu časť necháva rodina na vlastné účely. Dom je vhodný aj pre väčšiu rodinu, ale taktiež pre podnikanie v domácom prostredí. Aktuálne ho využívajú aj na výuku cudzích jazykov. Môže byť zaujímavou investičnou príležitosťou pre podnikateľa, ktorý by vedel vytvoriť prospešný koncept na prenájom.

Nakoľko sú deti už v dospelom veku, veľkosť domu už nie je využiteľná pre predávajúcu rodinu. Nehnuteľnosť je vo výbornom stave aj vďaka svojmu veku, ale aj z dôvodu, že majiteľ pracuje v stavebnej oblasti, čo potvrdzuje, že dbali veľmi na kvalitu materiálov. Taktiež z dôvodu, že sa nehnuteľnosť využíva na podnikateľskú činnosť.

Podľa vzájomnej dohody sa kupujúci môže rozhodnúť o veľkosti pozemku, nakoľko sa pri kúpe rodinného domu bude riešiť rozdelenie domov pridelením súpisného čísla pre starší dom a taktiež rozdelenie pozemku. Doteraz to nebolo potrebné keďže v dvojdome bývala jedna rodina.

Čo taktiež treba vyzdvihnúť, sú veľmi nízke režijné náklady.


Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!


Igényesen berendezett kétszintes családi ház eladó az egyik legkeresettebb helyen, amely már önmagában az elhelyezkedésével is felhívja magára a figyelmet. A családi ház számtalan ötletet kínál arra vonatkozóan, hogyan éljen benne kényelmesen igénye és elképzelése szerint.

A ház elrendezése ikerház, melynek régebbi részét a benne lakó család továbbá is használni fogja saját célokra. A ház alkalmas nagyobb család számára, de akár otthoni vállalkozásnak is. Jelenleg idegen nyelvek oktatása is folyik az ingatlanban. Érdekes befektetési lehetőség vállalkozó szellemű vevő számára egy jövedelmező bérleti koncepció kialakítása mellett.

Mivel a gyerekek már felnőttek, így a ház már nincs hatékonyan kihasználva az eladó család részéről. Az ingatlan korából adódóan kiváló állapotú, ami annak is köszönhető, hogy a tulajdonos az építőiparban dolgozik, ami igazolja, hogy nagy figyelmet fordítottak az építőanyagok kiválasztására. Másodsorban köszönhető annak is, hogy az ingatlant üzleti tevékenységre is használják a tulajdonosok.

Közös megegyezés szerint a vevő dönthet a telek nagyságáról, hiszen a családi ház vásárlásakor a házak adminisztratívbeli ketté osztása fog végbemenni új földrajziszám hozzárendelésével a régi házhoz. Eddig nem volt erre szükség, mivel egy család lakott az ikerházban.

Amit még mindenképp fontos kiemelni az a nagyon alacsony rezsiköltség.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

Dvojpodlažný rodinný dom | Komárno

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv