fbpx

KRÁSNA PLNE FUNKČNÁ CHATA | JELENEC | OKRES NITRA

39 500 €

❗️ Ak túžite po mieste na oddych, kam môžete odísť z mestského ruchu a dosýta si vychutnávať prírodu, máme pre vás ideálne riešenie. Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu plne funkčnú chatu v Jelenci, priamo v srdci prírody v „chatovej osade pod Gýmešom“.

🏡 Chata sa rozprestiera na pozemku o výmere 197m2, ktorý je udržiavaný a novému majiteľovi dopraje ideálny priestor na posedenia s rodinou či priateľmi, opekačky, grilovačky alebo len kľudné ničnerobenie a vychutnávanie si tohto čarovného miesta.

🏡 ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O TEJTO CHATKE

Chata je využiteľná celoročne a napojená na elektrinu a vodu. Dispozične pozostáva zo samostatnej spálne, samostatnej kúpeľne so sprchovým kútom, obývacej časti spojenej s kuchynským kútom.
Súčasťou chaty je aj skladový priestor, kde si viete odložiť náradie, či bicykel. Chladnejšieho počasia sa báť nemusíte, teplo vám vytvoria krbové kachle prípadne elektrický ohrievač.
Celý objekt je kvalitne udržiavaný a bez ďalších investícií, pripravený na okamžité užívanie.

🌳 SKVELÉ MIESTO NA ODDYCH A SPOJENIE S PRÍRODOU

Poloha chaty je ideálna, nachádza sa v kľudnej tichej časti, obklopenej lesom a turistickými chodníkmi a každý si tu príde na svoje, aj ten kto má rád turistiku, výstup na hrad Gýmeš, hubárčenie, či len oddych a vychutnávanie si pokoja.

Po kúpe je okamžite k dispozícii pre nového majiteľa, ktorému ostane aj celé zariadenie.

V cene sú zahrnuté všetky poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (rezervačná zmluva, kúpna zmluva, vklad na kataster, prepis energií)

DOHODNITE SI OBHLIADKU

KRÁSNA PLNE FUNKČNÁ CHATA | JELENEC | OKRES NITRA

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

KRÁSNA PLNE FUNKČNÁ CHATA | JELENEC | OKRES NITRA

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv