fbpx

KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT NA MICHALSKEJ BAŠTE | NOVÉ ZÁMKY

87 900 €

☝️Jedinečný výhľad, bezproblémové parkovanie, centrum mesta! Toto je len časť predností tohto úžasného bytu

🏡 VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny, zrekonštruovaný 2- izbový byt v centre mesta, konkrétne na Michalskej bašte. Tento byt o rozlohe 60m2 sa nachádza na 6 poschodí. Má priestrannú chodbu, 2 samostatné izby, samostatné WC, kúpeľňu a kuchyňu. V Spálni sa nachádza veľká Rolldoor skriňa. Z obývačky je balkón, z ktorého je jedinečný výhľad na mesto. Rovnako nádherný výhľad je aj z kúpeľne a kuchyne. Celý byt je presvetlený a má perfektnú dispozíciu. Vchodové dvere sú bezpečnostné a celkovo je byt pripravený na zariadenie a nasťahovanie sa. Takže sa nemusíte zaťažovať ďalšími výdavkami. K bytu prislúcha aj pivnica. Ak hľadáte krásny byt vo výbornej lokalite s nízkymi nákladmi, určite odporúčam tento jedinečný byt

🤝 ZAVOLAJTE A DOHODNITE SI TERMÍN NA OSOBNÚ OBHLIADKU

Pre bližšie informácie a obhliadky sa neváhajte ozvať.

V prípade riešenia hypotekárneho úveru cez nás, máte v cene aj znalecký posudok, vklad na kataster záložných zmlúv a v prípade ak vám nevybavíme hypotekárny úver- VRACIAME PLNÚ VÝŠKU ZÁLOHY.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT NA MICHALSKEJ BAŠTE | NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT NA MICHALSKEJ BAŠTE | NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv