fbpx

Lukratívny 4 izbový byt | Komárno

133 333 €

Lukratívny 4 izbový byt | Komárno
Spálňa
3
Lukratívny 4 izbový byt | Komárno
Obývačka
1
Lukratívny 4 izbový byt | Komárno
Kúpeľňa
1

Lukratívny 4 izbový byt | Komárno

€133 333

Exkluzívne len u nás! Jedinečná lukratívna ponuka na zrekonštruovaný 4 izbový nadštandardný, tehlový, zariadený byt s 2 lodžiami, s vlastnou garážou priamo v bytovke a s priestrannou pivnicou.

O nehnuteľnosti

Exkluzívne len u nás! Jedinečná lukratívna ponuka na zrekonštruovaný 4 izbový nadštandardný, tehlový, zariadený byt s 2 lodžiami, s vlastnou garážou priamo v bytovke a s priestrannou pivnicou. Rozloha bytu predstavuje 101m2, predáva sa kompletne zariadený so všetkými spotrebičmi (vstavaná umývačka riadu, práčka, sušička aj 2 televízory) aj nábytkom, ktorý je z roku 2018. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, ako aj niektoré časti nábytku boli vyrobené na mieru.

Moderný, otvorený priestor, kde kuchyňa s lodžiou je spojená s obývacou časťou, v kúpelni je k dispozícii sprchový kút aj vaňa. Zo spálne a obývačky je možné dostať sa aj na druhú, väčšiu lodžiu. V byte sa tiež nachádza praktická špajza. Kompletná rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2013 – kompletne vymenené rozvody, elektrika, dlažba, okná, v lodžii sú aj vonkajšie hliníkové žalúzie. V byte je potrebné vymeniť už len zárubne a dvere. Klimatizácia nie je potrebná, aj počas najhorúcejších letných dní je v byte príjemná teplota (plafón bol zvnútra kvalitne odizolovaný).

Garáž, ktorá sa nachádza v bytovom dome priamo na prízemí má rozlohu 14m2, jedinečnosť tohto priestoru je, že okrem klasickej 220V elektriny je k dispozícii voda a tiež elektrina na 380V. Priestranná pivnica predstavuje až 10m2 úložného priestoru.

Byt sa nachádza vo výbornej lokalite, na Ulici Karla Nagya. V blízkosti možno nájsť potraviny, reštauráciu, rôznu ponuku služieb, workout park, fitnes centrum, hrádzu na športovanie či príležitosť na rekreáciu v prírode.

Ponúkaný byt je vhodný najmä pre 3-5 člennú rodinu, prípadne pre svoju rozlohu a lokalitu je ponuka vhodná aj ako investičná príležitosť na prenájom.

Extra nízke mesačné náklady tohto rozsiahleho bytu predstavujú len 154€ mesačne vrátane GO fondov (na 3 osoby), pričom má byt vlastné kúrenie na nový, 5 ročný kotol.

Cena tohto jedinečného bytu je 133 333€.


Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!

Ak navyše s nami
financujete bývanie

Lukratívny 4 izbový byt | Komárno

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv