fbpx

LUXUSNÁ NOVOSTAVBA | WALLTON RESIDENCE | HADOVCE

269 000 €

❗️Snívate o bývaní v pokojnom, kľudnom a elegantnom prostredí v blízkosti mesta? Máme pre Vás a vašu rodinu jedinečnú príležitosť. Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa po dokončení môže stať práve Vaším luxusným domovom. 

🗝 PRIPRAVTE SA NA LUKRATIVITU

Tento rodinný dom sa nachádza vo vonkajšej časti Komárna v Hadovciach a už dnes stojí na svojich pevných základoch. Vzbudzuje lukratívny dojem najmä tým, že ho nájdete v uzavretom obytnom komplexe Wallton residence, ktorý je dnes jedným z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie.

🧱 KVALITA NADOVŠETKO

Dnes si už každý potrpí na kvalitu pri riešení svojho domova snov a práve preto bol použitý pri výstavbe špičkový a najkvalitnejší materiál aký na stavebnom trhu v dnešnej dobe možno dostať. Štruktúra domu je postavená z monolitu. Tento spôsob výstavby patrí medzi moderné a bezpečné postupy, akými sa stavajú rodinné domy v 21. storočí.

☀️ SLNEČNÁ ŽIARA A KOLOSÁLNE PRIESTORY

Nehnuteľnosť má veľkosť 238m² a leží na pozemku o veľkosti 855m². Dámy pipravte sa!
Veľkosť obytných izieb, je neuveriteľných 15m². To však nie je všetko, spojená kuchyňa s obývačkou Vám ponúka nie každodenný spôsob bývania, keďže hovoríme o priestore ktorý má ešte úžasnejších 53m². Pri výstavbe tohto domu sme mysleli aj na Váš komfort pri príprave a uskladnovaní jedál, preto budete mať nadštandardnú komoru s veľkosťou 6m². Kúpelňa a 2 toalety sú taktiež neoddeliteľnou súčasťou. Na pohodlné zaparkovanie vašich áut Vám bude k dispozícií garáž o veľkosti 48m², ktorá je dokonalá pre parkovanie 2 vozidiel. Príjemným aspektom je hlavne denné svetlo, ktoré Vám bude prenikať a tak spríjemňovať každú chvílu, prežitú v dome Vašich snov.

💑 ZÁVIDENIAHODNÉ BÝVANIE

Vyvýšený strop, sen každej dámy. Práve táto čast je hodná všetkých komplimentov ktoré Vám nie raz zaznejú v ušiach počas návštev Vašich blízkych a priateľov. Samozrejme sa myslelo aj na pánov. Vonkajšia terasa ponúka skvelé možnosti na usporiadanie grilovačky alebo osláv v kruhu svojich blízkych a priateľov.

🏡 DOKONČENIE VNÚTORNEJ ČASTI PODĽA VLASTNEJ FANTÁZIE

Tým, že sa čoraz rýchlejšie blížime ku kolaudácií nehnuteľnosti, tak si môžete vybrať z viacerých možností ako dokončiť rodinný dom. Jednou z alternatív je dokončenie a zariadenie samostatne a tou druhou využiť našu pomoc a skúsenosti.

❗️V prípade, že sa rozhodnete skôr pre kúpu tejto očarujúcej nehnuteľnosti vo forme holodomu, bude dokončenie vo Vašich rukách. Holodom už bude disponovať podlahovým kúrením, ktoré je riešené nízkoenergeticky a to zdrojom tepla- tepelným čerpadlom. To však nie je všetko, k dispozícií bude klimatizácia, ukončené terénne úpravy, uložená zámková dlažba, zabezpečovací systém. Ako čerešnička na torte, je predpríprava na kamerový systém pre ešte lepší pocit bezpečia. To najlepšie na koniec.

Skvelé horúce letné dni Vám spríjemní bazén s veľkosťou 18m2, ktorého predprípravu Vám ponúkame v cene holodomu.

🎯 DÔLEŽITÁ JE PRIDANÁ HODNOTA

Keďže je tento dom postavený na nízkoenergetickom princípe, je priam neuveriteľné koľko peňazí na energiách budete vedieť ušetriť za roky bývania.

👩‍👩‍👦‍👦 PRE KOHO JE TENTO DOM AKO STVORENÝ❓

Nádherný rodinný dom môže byť dokonalý aj pre 3-4 člennú rodinu. Počet a veľkosť izieb je priam na mieru šitá pre početnejšiu rodinku. Samozrejme nevylučujeme, skôr vrelo odporúčame dom aj pre mladý pár, ktorý plánuje založenie svojej rodiny. Zaujímavým riešením môže byť využitie jednej z izieb aj ako kancelária na home office, keďže dnes sa táto forma vykonávania práce stáva čoraz väčším trendom vo svete.

🤝 DOHODNITE SI S NAMI OSOBNÉ STRETNUTIE

Neváhajte, príďte a zamilujte sa do tejto okúzľujúcej nehnuteľnosti. Spoznajte aj ďalšie konkrétne detaily ktoré Vám tento dom ponúka.

❗️Mindig is szeretett volna egy nyugodt, zárt, és elegáns lakóparkban élni ? Egy nem mindennapi egyedülálló lehetőséget kínálunk az Ön családjának. Eladásra kínálunk egy újépítésű ingatlant, amely az építés befejeztével igazi luxus otthonná válik a leendő tulajdonos számára.

🗝 KÉSZÜLJÖN FEL A LUKRATIVITÁSRA

A ház Komárom külső részén, Gadócon található, és már ma is erős alapokon áll. Lukratív benyomást kelt főleg az által, hogy egy zárt lakóparkban, a Wallton Residence Parkban található, amely manapság az egyik legkeresettebb hely.

🧱MINŐSÉG MINDENEK ELŐTT

Mivel manapság egyre több embernél kiemelten fontos a minőség, és a minőségi építőanyag használata, ezért ennél a családi háznál is a manapság kapható legmagasabb minőségű anyagok lettek felhasználva. A ház szerkezete monolit rendszerrel épült, amely a 21.század modern és egyik legbiztonságosabb építési módja.

☀️ FÉNY ÉS TÁGAS TEREK

A ház egy 855m² területen helyezkedik el 238m² alapterülettel. Kedves hölgyek figyelem! A szobák mérete 15m², és ez még nem minden. A konyha a nappalival összekötve nem nevezhető mindennapinak, mivel a mérete egészen fantasztikus 53m². Az építésnél odafigyeltünk az Ön komfortjára is ami az étel elkészítését, és tárolását illeti, ezért rendelkezésére fog állni egy nagy méretű, egészen 6m² kamra is. Kialakításra került egy fürdőszoba, és két külön toalett is. A kényelmes parkolás érdekében rendelkezésére fog állni egy 48m² két autó befogadására alkalmas garázs is. A házat a nappali fények jellemzik, amelyek kellemesebbé fogják tenni az álmai házában töltött pillanatokat.

💑 IRIGYLÉSRE MÉLTÓ ÉLET

A magasított plafon, a hölgyek álma. A ház ezen része lesz az, ami miatt a legtöbb dicséret és bók fog elhangzani a családi és baráti látogatások során. Persze nem feledkezünk meg az urakról sem. Közvetlen a ház mellett található terasz mellett biztosan nagyon jó grill partikat lehet majd a barátokkal szervezni.

🏡 BELSŐ TÉR BEFEJEZÉSE A SAJÁT ELKÉPZELÉSE ALAPJÁN

Mivel az ingatlan közeledik a kolaudációhoz, ezért a vásárló több alternatíva közül tud választani, ami a ház befejezését illeti. Az egyik megoldás, hogy befejezi sajátkezűleg, a másik pedig, hogy igénybe veszi a segítségünket, és tapasztalatunkat.

❗️Amennyiben úgy dönt, hogy ezt a varázslatos ingatlant‘’holodom’’-ként szeretné megvásárolni, a befejezés a saját kezében lesz. Ebben az esetben már diszpozícióban lesz a talajfűtés hőszivattyú használatával. Ez nem minden, ugyan is beszerelésre kerül a klimatizáció is, a ház körüli terület is be lesz fejezve, a térkő is lerakásra kerül, és a biztonsági rendszer is beszerelésre kerül. Hab a tortán, hogy a kamerarendszer is előkészítésre kerül, hogy fokozza a biztonság érzetét. A szuper nyári napokat a medence fogja kellemesebbé tenni, mivel szintén előkészítésre kerül egy 18m² medencének a helye is, ami szintén benne van az árban.

🎯FONTOS A HOZZÁADOTT ÉRTÉK

Mivel ez egy energia takarékos ház, ezért nem is kell magyarázni, hogy mennyit fognak tudni meg spórolni az évek alatt az energián.

👩‍👩‍👦‍👦 KINEK LETT MEGALKOTVA EZ AZ ÚJÉPÍTÉSŰ HÁZ❓

Ez a gyönyörű családi ház tökéletes otthon lehet akár egy 3-4 tagú család részére is, hiszen a szobák száma, és mérete abszolút alkalmas több ember kényelmes életéhez. Azonban bátran ajánljuk akár fiatal pároknak is, akik még csak tervezik a családalapítást. Ez esetben akár dolgozó szoba is kialakításra kerülhet, ha valaki előnyben részesíti a home officet.

🤝KÉRJEN IDŐPONTOT EGY SZEMÉLYES LÁTOGATÁSHOZ

Ne habozzon, és adjon magának egy lehetőséget, hogy beleszeressen ebbe a varázslatos házba, és ismerje meg a további részleteit egy személyes látogatás alkalmával.

PREJDITE SA POMOC VIRTUÁLNEJ PREHLIADKY

DOHODNITE SI OBHLIADKU

LUXUSNÁ NOVOSTAVBA | WALLTON RESIDENCE | HADOVCE

Ján Bottyán

realitný a finačný expert

🇸🇰 🇭🇺

LUXUSNÁ NOVOSTAVBA | WALLTON RESIDENCE | HADOVCE

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Read More
Vzhľadom na moje predošlé, nie veľmi dobré skúsenosti som nemala veľké očakávania, avšak zostala som milo prekvapená . Opäť sa potvrdilo, že ktorúkoľvek inštitúciu nerobí dobrou inštitúciou budova, logo, veľkosť, ale ľudia, ktorí v nej pracujú. Tak, ako platenie šekov sa môže stať príjemnou chvíľkou, keď natrafíme na milú pani za priehradkou pošty, tak aj kúpa dovolenky môže byť nepríjemná ,ak nás obsluhuje nahnevaný zamestnanec, ktorý sa už ponáhľa domov. V tomto prípade som sa stretla s vysokou mierou odbornosti a etiky. Ušetrili mi veľa času a stresov a jediné čo ľutujem, že sa nám cesty nestretli skôr .
Gabriela, Komárno
Gabriela, Komárno
Read More
Kedves Jani, szeretném megköszönni neked a munkádat, amit értünk teszel! Örülök, hogy rögtön az elejétől hozzád kerültem a kis dolgaimmal. Minden elismerésem ami a szakmai tudásodat, az elszántságodat és az érdeklődésedet illeti! Bármikor bármilyen kérdéssel felkerestelek mindig szántál rám időt és mindig találtál megoldást! Nem utolsó sorban szeretem, hogy precíz és gyors vagy! Biztos vagyok benne, hogy aki hozzád kerül csak jól jár! Remélem sok közös munkásságunk lesz meg a jövőben! Köszönöm
Ildikó, Komárom
Ildikó, Komárom
Read More
Jani te egy olyan ember vagy, aki tényleg figyelembe veszed a klienseid igényeit, félelmeit és aszerint nyújtod segítő kezed. Emberséged és barátságos jellemed bizalmat gerjeszt az emberben, elhiszem és tudom, hogy tényleg segíteni akarsz és nem rosszat tenni. Merészen adom kezedbe a családunk pénzügyeit, mert tudom hogy soha nem vernél át. Téged bármikor bárkinek nagy szeretettel ajánlak, mert tudom, hogy ahogy én nem csalódtam úgy más se fog. És nem mellesleg vezetőként és tanárként is kiválló munkát végzel.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

LUXUSNÁ NOVOSTAVBA | WALLTON RESIDENCE | HADOVCE

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv