fbpx

NA PRENÁJOM: NOVOSTAVBA PEKNÉHO POSCHODOVÉHO DOMU | CENTRUM | NOVÉ ZÁMKY

830 €

❗️ Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom novostavbu pekného poschodového domu v radovej zástavbe blízko centra mesta v Nových Zámkoch. Jedná sa o moderne riešenú stavbu, ktorá ponúka celkovo cca. 170 m2 obytnej plochy vrátane garáže, technickej miestnosti a dvoch balkónov na poschodí.

🏡 ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O NEHNUTEĽNOSTI

Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby s vešiakovou stenou, priestrannej klimatizovanej obývačky s krbom a francúzskym oknom s výstupom na terasu za domom, kuchynského kúta a WC. Kuchyňa je kompletne vybavená novými spotrebičmi vrátane umývačky riadu a chladničky s mrazničkou. Zariadenie priestrannej obývačky pozostáva z jedálenského stola, sedačky s konferenčným stolíkom a TV. Na poschodí sú k dispozícii 3 samostatné spálne, priestranná klimatizovaná hala, WC, kúpeľňa a 2 balkóny. Jedna zo spální je zariadená vstavanou skriňou, manželskou posteľou a komodou.

📌 PRIESTOR PRE MODERNÉ BÝVANIE

Všetky okná na dome sú vybavené vonkajším žalúzím na diaľkové ovládanie a diaľkovo sa ovláda taktiež garážová a uličná brána, ktorá je vybavená videovrátnikom. Vstup do garáže je zabezpečený taktiež aj z interiéru domu a na pozemku pred garážou je priestor na parkovanie druhého vozidla, ako aj na ulici pred domom. Kúrenie je podlahové teplovodné s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne, zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Exteriér domu je nenáročný na údržbu, pozostáva vzadu z krytej terasy, menšej zatrávnenej plochy a predzáhradky s okrasnými drevinami.

🤝 DOHODNITE SI S NAMI OSOBNÉ STRETNUTIE

Nehnuteľnosť sa prenajíma za  830 € bez energií výhradne pre zodpovedné a seriózne osoby. V prípade vážneho záujmu drobná dohoda možná. Na začiatku prenájmu sa uhrádza 1x depozit, 1x nájomné vopred a 1x provízia realitnej kancelárie vo výške mesačného nájmu. Výhodou je pokojná lokalita, centrum mesta v pešej dostupnosti a kompletná občianska vybavenosť je samozrejmosťou. Dom je k dispozícii od 1.5.2023

👉 Túto nehnuteľnosť nájdete exkluzívne v našej realitnej kancelárii.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

NA PRENÁJOM: NOVOSTAVBA PEKNÉHO POSCHODOVÉHO DOMU | CENTRUM | NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

NA PRENÁJOM: NOVOSTAVBA PEKNÉHO POSCHODOVÉHO DOMU | CENTRUM | NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv