fbpx

NÁDHERNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT | NOVOMESTSKÁ | NOVÉ ZÁMKY

111 900 €

Realitná kancelária Majster Vášho Bývania ponúka exkluzívne na predaj nádherný a priestranný 3-izbový byt o rozlohe 76m2. Tento byt sa nachádza na ulici Novomestská v meste Nové Zámky, čo je veľmi vyhľadávaná lokalita. Jeho výhodou je, že sa nachádza na 1. poschodí a prislúcha k nemu aj pivnica, čo zvyšuje jeho praktickosť.

👨‍👩‍👧‍👦 VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

Tento byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2021, čo znamená, že noví majitelia si môžu byť istí moderným a kvalitným bývaním. Jeho dispozícia pozostáva z 3 izieb, kuchyne, samostatného WC, kúpeľne a veľkého šatníka, čo poskytuje vynikajúci komfort a pohodlie. Z obývacej izby je priamy prístup na balkón. V byte bola vymenená kompletná elektroinštalácia. Vstupné dvere sú bezpečnostné. Kuchyňa je vybavená modernou vstavanou kuchynskou linkou so všetkými potrebnými spotrebičmi.

📍VYNIKAJÚCA LOKALITA

Lokalita je vynikajúca a vyznačuje sa výbornou dostupnosťou ku všetkým potrebným službám. Okolie je pokojné a obklopené zelenými plochami, čo pridáva príjemnú atmosféru a umožňuje oddych od ruchu mesta.

🤝 DOHODNITE SI TERMÍN NA OBHLIADKU

👉 Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť získať tento úžasný byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Nových Zámkoch. Kontaktujte nás, aby sme vám mohli poskytnúť ďalšie informácie alebo dohodnúť obhliadku.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

NÁDHERNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT | NOVOMESTSKÁ | NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

NÁDHERNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT | NOVOMESTSKÁ | NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv