fbpx

NEBYTOVÝ PRIESTOR | KOMÁRNO

29 000 €

NEBYTOVÝ PRIESTOR | KOMÁRNO
Spálňa
0
NEBYTOVÝ PRIESTOR | KOMÁRNO
Obývačka
0
NEBYTOVÝ PRIESTOR | KOMÁRNO
Kúpeľňa
1

NEBYTOVÝ PRIESTOR | KOMÁRNO

€29 000

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj budovu s rozlohou 57 m², ktorú sa dá využiť na rôzne podnikateľské činnosti.

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj budovu s rozlohou 57 m², ktorú sa dá využiť na rôzne podnikateľské činnosti. Veľkým bonusom je bezproblémové parkovanie, nakoľko je možnosť parkovania ako vedľa budovy, tak aj na priľahlom parkovisku. Taktiež je dôležité, že budova je zapísaná na liste vlastníctva a je vo vlastníctve majiteľa.

Nehnuteľnosť sa predáva z rodinných dôvodov.

Pri dnešných vysokých cenách je to veľmi atraktívna cena. Pri efektívnej rekonštrukcii si viete z tejto budovy vytvoriť krásny podnikateľský priestor a tým ušetriť výraznú finančnú čiastku na nájme niekomu inému. Sú zavedené IS a to voda a elektrika.

Nachádza sa v lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. V blízkosti je škola, potraviny a fitnes centrum.

Nehnuteľnosť je využiteľná na rôzne účely a je zaujímavá aj ako investícia. 

Možno je to práve Vaša príležitosť.   


Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!


A tulajdonos kizárólagos megbízásából eladásra kínálunk egy 57m2 épületet, amely kitűnő lehetőséget biztosít különböző vállalkozói tevékenységekhez.
Nagy előnye a problémamentes parkolási lehetőség, akár az ingatlan mellett, akár a közvetlen közelében lévő parkolókban is.

Ugyan csak nagyon fontos, hogy az épület be van írva a tulajdoni lapba is a jelenlegi tulajdonos nevére.

Az ingatlan családi okok miatt került eladásra. 

A jelenlegi magas ingatlan árakhoz képest ez egy nagyon attraktív ár. Egy effektív felújítással az ingatlanból egy gyönyörű helyiséget lehet varázsolni, amely remek teret fog biztosítani vállalkozásához, ezáltal nem keveset megspórolva egy másnak fizetett bérleti díjon.

Bevezetésre kerültek a közművek is, mind a víz, mind pedig a villany is. A közelben található iskola, élelmiszerbolt, és edzőterem is.
Az ingatlan rengeteg felhasználási lehetőséget biztosít, de érdekes ajánlat lehet akár befektetési célra is. Lehet ez az Ön nagy lehetősége.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

NEBYTOVÝ PRIESTOR | KOMÁRNO

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv