fbpx

POLYFUNKČNÁ BUDOVA | TÔŇ

350 000 €

POLYFUNKČNÁ BUDOVA | TÔŇ
Spálňa
-
POLYFUNKČNÁ BUDOVA | TÔŇ
Obývačka
-
POLYFUNKČNÁ BUDOVA | TÔŇ
Kúpeľňa
-

POLYFUNKČNÁ BUDOVA | TÔŇ

€350 000

Ponúkame Vám na predaj podnikateľské priestory s kompletným zariadením v centre obci Tôň, na hlavnom ťahu cesty č. 63.

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Exkluzívne len u nás! Ponúkame Vám na predaj podnikateľské priestory s kompletným zariadením v centre obci Tôň, na hlavnom ťahu cesty č. 63. Nehnuteľnosť má takmer 300 m2 a ako bonus aj parkovisko s veľkosťou 500 m2 s možnosťou parkovania pre viaceré vozidlá.

Poloha na ktorej sa objekt nachádza vytvára obrovský potenciál pre podnikateľov na rôzne podnikateľské činnosti ako napr. otvorenie pobočky banky. Pre investorov je jednou z možností aj prevádzkovať potraviny, skladové priestory vhodné pre logistické firmy, reštaurácia, bar pre potešenie turistov a okoloidúcich a ďalších nespočetne veľa možností.

Aktuálne je budova využívaná ako reštaurácia a bar, ktoré si prešli kompletnou rekonštrukciou v roku 2020 vďaka ktorej sú priestory zariadené veľmi vkusne a moderne pre zákazníkov. Ďalej nehnuteľnosť disponuje aj podkrovím, kde je možné vytvoriť izby, ktoré ponúkajú využiť objekt aj ako penzión, ktorý by ponúkal služby pre svojich hostí.

Priestranné pivničné priestory vhodné aj na skladovanie počas horúcich letných dní. V neposlednom rade je možné nehnuteľnosť prerobiť aj na rodinný dom pre viacčlennú domácnosť.

Využite túto exkluzívnu ponuku ešte dnes a dohodnite si s nami osobné stretnutie.


Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!


Kizárólag csak nálunk! Eladásra kínálunk egy többfunkciós épületet berendezéssel együtt Tany település központjában, közvetlenül a 63-as főút mellett. Az ingatlan több mint 10 áras területen fekszik, amelyből az épület közel 300m2, és egy nagy méretű közel 500m2 parkoló veszi körbe, amely akár több autó befogadására is alkalmas. Az elhelyezkedésének köszönhetően kiváló lehetőséget biztosít bármilyen jellegű vállalkozás üzemeltetésére.

Az egyik lehetséges (vagy legkézenfekvőbb) felhasználási mód akár egy élelmiszer bolt is lehet, mivel központi helyen található, a mérete, és a belső elrendezése erre kiváló lehetőséget nyújt. A nagy méretű pince szintén tökéletes helyet biztosít a raktárkészlet elhelyezéséhez.

Köszönhetően az épület kialakításának és mivel a település közepén található, kiváló lenne akár egy helyi bankfiók létrehozásához is. De az ingatlan felhasználásának a lehetősége végtelen, mivel az elhelyezkedése és kialakítása rendkívüli lehetőséget biztosít bárminek, aminek csak a leendő tulajdonos fantáziája szab határt.

Az épület jelenleg étteremként és bárként funkcionál, amely 2 éve átesett egy teljes rekonstrukción, aminek köszönhetően nagyon ízlésesen berendezve és modernül felszerelve várja a vendégeit. Rendelkezik egy betonozott tetőtérrel, ahol pl. szobák is kialakíthatóak, így akár panzióként is üzemeltethető, ahol a vendégek kényelmesen pihenhetik ki az utazás fáradalmait, és a parkolás is biztosított számukra. Az épület átalakítható akár egy kényelmes és tágas családi házzá is, ahol berendezheti álmai otthonát.
Ez az ingatlan egy kiváló befektetési lehetőség, amit ajánlott személyesen megtekinteni, akár vállalkozást, akár lakhatást tervezne, mivel az ingatlanok értéke egyre csak emelkedik.

Használja ki ezt a remek befektetési lehetőséget.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

POLYFUNKČNÁ BUDOVA | TÔŇ

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv