fbpx

PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA – KOLAUDÁCIA LETO 2023 | DVORY NAD ŽITAVOU

196 900 €

👉 Tento prízemný rodinný dom so sedlovou strechou, je ideálnou možnosťou aj pre osoby so zníženou pohybovou schopnosťou, nakoľko je projektovaný ako bezbariérový. Je ideálny pre 4-5 člennú rodinu vďaka svojej veľkosti a priestrannosti.

Denná časť domu s terasou tvorí srdce domácnosti. Tvoria ju kuchyňa s obývačkou v ktorej je krb. Z obývačky je vstup priamo na terasu. Nočnú časť domu tvoria tri samostatné spálne v ideálnych veľkostiach, aby mal každý dostatok súkromia a možností na odpočinok.

Tento rodinný dom spĺňa všetko po čom rodina túži. Má ideálne rozmery, priestrannú terasu, veľmi nízke mesačné náklady a je riešený ako bezbariérový.

🧱 Technické a energetické informácie

Zastavaná plocha domu je 123,5m2 a stavia sa na pozemku o rozlohe 640m2. Úžitková plocha domu je viac ako 100m2. Dom je veľmi nízkoenergetický s certifikátom A0 a to vďaka stavebným materiálom a technológiám. Obvodové múry domu sú postavené z tvárnic Neopor®. Tvárnice sa skladajú pomocou zámkového systému, ktorý vytvára dokonalé spojenie jednotlivých tvárnic. Vzniká tak vysoko kvalitná stenová konštrukcia bez prerušenia a bez tepelných mostov. Vykurovanie je riešené tepelným čerpadlom. Mesačné kompletné náklady na bývanie sú menej ako 100 €.

💰 Čo je v cene nehnuteľnosti?

  • Rodinný dom, bude postavený v stave holodomu (v prípade záujmu je možnosť dokončenia na kľúč)
  • Po zarezervovaní možnosť výberu materiálov a úprav podľa seba
  • Kolaudácia koniec leta 2023
  • Tepelné čerpadlo a klimatizácia v cene!

📌 Prečo práve táto lokalita?

Táto novovybudovaná prímestská štvrť sa nazýva IV. Nový svet. Nachádza sa na okraji obce a je vybavená plne funkčnými inžinierskymi sieťami (verejné osvetlenie, kanalizácia, voda, elektrina, spevnená cesta). Celá štvrť je rozdelená na 65 pozemkov a aktuálne prebieha výstavba rodinných domov.

🤝 Dohodnite si osobné stretnutie

Ak Vás zaujal tento priestranný domček, dohodnite si osobné stretnutie, kde budú zodpovedané všetky otázky. Hlavný benefit rýchlosti je ten, že čím skôr sa rozhodnete pre tento domček, tým viac vecí si budete vedieť dať dokončiť podľa predstáv. Kým stavba nie je úplne dokončená, viete si urobiť prípadne drobné zmeny v projekte.

Pozrite aj ďalšie novostavby v našej ponuke v tejto lokalite. Aktuálne voľné už len 3 novostavby, v ktorých môžete v lete 2023 bývať!

EXKLUZÍVNE FINANCOVANIE (nepotrebujete žiadne postupné financovanie, ak zarezervujete nehnuteľnosť, platíte dom až po dokončení!!!)

NOVOSTAVBY DOSTUPnÉ V TEJTO LOKALITE

PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA – KOLAUDÁCIA LETO 2023 | DVORY NAD ŽITAVOU

DOHODNITE SI OBHLIADKU

PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA – KOLAUDÁCIA LETO 2023 | DVORY NAD ŽITAVOU

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA – KOLAUDÁCIA LETO 2023 | DVORY NAD ŽITAVOU

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv