fbpx

RODINNÝ DOM | KOMÁRNO

164 000 €

RODINNÝ DOM | KOMÁRNO
Spálňa
3
RODINNÝ DOM | KOMÁRNO
Obývačka
1
RODINNÝ DOM | KOMÁRNO
Kúpeľňa
2

RODINNÝ DOM | KOMÁRNO

€164 000

Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 2000 s pripraveným podkrovím v pokojnej časti Komárna. V rodinnom dome je pripravené podzemné podlažie. Obytná plocha rodinného domu je cez 300 m2. 

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Prinášame Vám bezpečie a pohodlie v rodinnom dome so skutočne kvalitným základom.

Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 2000 s pripraveným podkrovím v pokojnej časti Komárna. V rodinnom dome je pripravené podzemné podlažie. Obytná plocha rodinného domu je cez 300 m2. Pozemok má rozlohu necelých 4 árov, na ktorom nájdete pekný dvor aj krytú terasu. Na tomto mieste si skutočne prídete na svoje. Rodinný dom je pripravený na okamžité nasťahovanie bez ďalších zbytočných investícii. Dom bez problémov plnohodnotne využijete aj pre viacero generácií. Charakteristika domu Vás jednoznačne zaujme.

Čo Vám rodinný dom ponúka?

V podkroví je možnosť pripraviť hraciu miestnosť nie len pre deti. Dom ponúka možnosť zariadiť samostatné izby pre každého člena domácnosti. V podzemnom priestore je možné zariadiť miesto pre vaše záľuby, hobby, prípadne priestor vyniká aj ako vhodný priestor pre Vaše podnikanie. Veľká a praktická kuchyňa Vám otvorí možnosti pohodlného varenia a experimentovania pri príprave chutných jedál pre Vás a vašu rodinu. Na čo jednoznačne nemôžeme zabudnúť je priechodná garáž, z ktorej sa okamžite viete dostať do svojho domu. Čo by potešilo nielen Vaše deti, je vonkajší bazén, z ktorého by sa určite tešili aj Vaši hostia počas rôznych osláv.

Čo nás ešte zaujalo?

Oplotenie je murované, s kovovou bránou, čím máte svoje súkromie v bezpečí a chránené. Okrem svojej všestrannosti je rodinný dom napojený na všetky verejné rozvody inžinierskych sietí. Spevnené plochy sú zo zámkovej dlažby a predložené schody s keramickým obkladom. V bezprostrednej blízkosti domu vás neruší žiaden ruch z mesta, takže oddych na terase alebo na dvore v kruhu rodiny si viete jednoducho vychutnať.

Radi trávite svoj voľný čas aktívne?

V okolí domu nechýbajú ani rozsiahle rekreačné možnosti. V blízkosti máte k dispozícii nákupné centrá a hypermarkety a prírodu ako na dlani.
Neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi ukážeme vaše nové bývanie!

Aké benefity ponúkame ako jediný na trhu?

Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.
Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!

Ak navyše s nami
financujete bývanie

RODINNÝ DOM | KOMÁRNO

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv