fbpx

RODINNÝ DOM V OBCI VEĽKÉ DVORNÍKY – ČASŤ BUŠLAK | OKRES DUNAJSKÁ STREDA

133 000 €

❗️V prípade, že túžite po čerstvom vzduchu na vidieku blízko mesta a chcete bývať v pokojnom a tichom prostredí, je táto nehnuteľnosť pre Vás ako „na mieru šitá“. Nasťahujte sa do svojho vysnívaného domu za výhodnú cenu.

🗝Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veľké Dvorníky – časť Bušlak. Nehnuteľnosť je ako stvorená pre početnejšie rodiny.

🏠ČO O TEJTO NEHNUTEĽNOSTI POTREBUJETE VEDIEŤ

Pozemok na ktorom nehnuteľnosť stojí má veľkosť 280m². Samotný dom má 205m².
Pozostáva z dvoch oddelených bytových jednotiek a je ideálny pre početnejšie rodiny. Bytová jednotka s väčšou rozlohou má veľkosť 130m² a pozostáva zo 4 veľkých izieb, kuchyne, kúpeľne a jednej rozmernej komory pre uskladňovanie potravín alebo vecí potrebných k bežnému životu. Súčasťou je aj kolosálna krytá terasa o veľkosti 40m². Druhá bytová jednotka meria 75m² pričom Vám ponúka dve veľké izby, kuchyňu, obrovskú kúpeľňu a samozrejme taktiež priestrannú komoru.

Nehnuteľnosť si prešla nedávno rekonštrukciou a vzhľadom na aktuálne ceny energií si aktuálny majiteľ zvolil zmenu, ktorá ponúka možnosť kúriť pevným palivom. V prípade, že by Vám táto možnosť nevyhovovala, budete mať možnosť kúriť aj pomocou plynu. Ako benefit je garáž vhodná pre parkovanie jedného vozidla.

📌VŠETKO MÁTE NA DOSAH

 • Tým, že sa všetky veľké mestá nachádzajú v blízkosti na dosah, nebudete mať žiaden problém cestovať za svojou prácou bez časovej náročnosti.
  • Dunajská Streda 5 km
  • Šamorín 30 km
  • Bratislava 54 km
  • Gabčíkovo 18 km

🤝ZAVOLAJTE A DOHODNITE S NAMI OSOBNÉ STRETNUTIE

Neváhajte, ale príďte sa pozrieť a zistite ďalšie detaily o tejto nehnuteľnosti.

👉Túto nehnuteľnosť nájdete exkluzívne v ponuke našej realitnej kancelárie.

❗️Amennyiben szereti a vidéki levegőt, a csendes és nyugodt környezetet, és fontos, hogy elérhető áron tudjon beköltözni álmai otthonába, akkor ez az ingatlan csak Önre vár.

🗝 Eladásra kínálunk Nagyudvarnok Bušlak részén egy családi házat, amely akár egy nagyobb család részére is tökéletesen alkalmas lehet.

🏠 AMIT AZ INGATLANRÓL TUDNI KELL

Az ingatlan egy 280m² telken helyezkedik, amelyből maga ház összesen 205m². Két lakrészből tevődik össze, aminek köszönhetően akár egy nagyobb családnak is kényelmes otthont fog biztosítani. A nagyobbik lakrész, amely 130m², 4 tágas szobából, egy konyhából, egy fürdőszobából, és egy nagy méretű spájzból áll. Ehhez tartozik egy gigantikus 40m² fedett és zárt terasz is. A másik lakrész, amely 75m², két tágas szobából, konyhából, egy nagy méretű fürdőszobából áll, és itt is található egy tágas spájz, ahová a család minden dolga kényelmesen bepakolható, és tárolható.

A ház a nemrégiben átesett felújításoknak köszönhetően energiahatékony, amely a jelenlegi energia árak mellet óriási előny, amit tovább fokoz a fatüzelésű kályha is, amely tökéletesen kifűti az egész házat, amivel további pénzt fognak tudni megtakarítani. Ha szükséges, akkor a fűtés lehetséges gázzal is. Az ingatlanhoz tartozik egy nyitott garázs is.

📌 MINDEN EGY KARNYÚJTÁSNYIRA

 • Mivel gyakorlatilag a jelentősebb városok egy karnyújtásnyira vannak, ezért dolgozzon is bárhol, gyorsan és egyszerűen megközelíthető szinte bármelyik.
  • Dunaszerdahely 5 km
  • Somorja 30 km
  • Pozsony 54 km
  • Bős 18 km

🤝 KÉRJEN IDŐPONTOT EGY SZEMÉLYES LÁTOGATÁSHOZ

Ne habozzon, és jöjjön el megnézni ezt az ingatlant és ismerje meg személyesen a részleteit.

👉 Ezt a kivételes ingatlant kizárólag a mi ingatlanirodánknál találhatja meg.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

RODINNÝ DOM V OBCI VEĽKÉ DVORNÍKY – ČASŤ BUŠLAK | OKRES DUNAJSKÁ STREDA

Denis Czita

realitný maklér

🇸🇰 🇭🇺 🇬🇧

RODINNÝ DOM V OBCI VEĽKÉ DVORNÍKY – ČASŤ BUŠLAK | OKRES DUNAJSKÁ STREDA

Béla Markovics

realitný maklér

🇸🇰 🇭🇺

Referencie

Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Read More
Vzhľadom na moje predošlé, nie veľmi dobré skúsenosti som nemala veľké očakávania, avšak zostala som milo prekvapená . Opäť sa potvrdilo, že ktorúkoľvek inštitúciu nerobí dobrou inštitúciou budova, logo, veľkosť, ale ľudia, ktorí v nej pracujú. Tak, ako platenie šekov sa môže stať príjemnou chvíľkou, keď natrafíme na milú pani za priehradkou pošty, tak aj kúpa dovolenky môže byť nepríjemná ,ak nás obsluhuje nahnevaný zamestnanec, ktorý sa už ponáhľa domov. V tomto prípade som sa stretla s vysokou mierou odbornosti a etiky. Ušetrili mi veľa času a stresov a jediné čo ľutujem, že sa nám cesty nestretli skôr .
Gabriela, Komárno
Gabriela, Komárno
Read More
Kedves Jani, szeretném megköszönni neked a munkádat, amit értünk teszel! Örülök, hogy rögtön az elejétől hozzád kerültem a kis dolgaimmal. Minden elismerésem ami a szakmai tudásodat, az elszántságodat és az érdeklődésedet illeti! Bármikor bármilyen kérdéssel felkerestelek mindig szántál rám időt és mindig találtál megoldást! Nem utolsó sorban szeretem, hogy precíz és gyors vagy! Biztos vagyok benne, hogy aki hozzád kerül csak jól jár! Remélem sok közös munkásságunk lesz meg a jövőben! Köszönöm
Ildikó, Komárom
Ildikó, Komárom
Read More
Jani te egy olyan ember vagy, aki tényleg figyelembe veszed a klienseid igényeit, félelmeit és aszerint nyújtod segítő kezed. Emberséged és barátságos jellemed bizalmat gerjeszt az emberben, elhiszem és tudom, hogy tényleg segíteni akarsz és nem rosszat tenni. Merészen adom kezedbe a családunk pénzügyeit, mert tudom hogy soha nem vernél át. Téged bármikor bárkinek nagy szeretettel ajánlak, mert tudom, hogy ahogy én nem csalódtam úgy más se fog. És nem mellesleg vezetőként és tanárként is kiválló munkát végzel.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

RODINNÝ DOM V OBCI VEĽKÉ DVORNÍKY – ČASŤ BUŠLAK | OKRES DUNAJSKÁ STREDA

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv