fbpx

Rodinný dom, Veľké Janíkovce, Nitra

145 000 €

Rodinný dom, Veľké Janíkovce, Nitra
Spálňa
7
Rodinný dom, Veľké Janíkovce, Nitra
Obývačka
0
Rodinný dom, Veľké Janíkovce, Nitra
Kúpeľňa
2

Rodinný dom, Veľké Janíkovce, Nitra

€145 000

Ponúkame na predaj 2 podlažný rodinný dom v obci Veľké Janíkovce, okres Nitra. Úžitková plocha rodinného domu je 186 m2, pričom každé z poschodí disponuje plochou 93m2. Rodinný dom má k dispozícii 7 samostatných, nepriechodných izieb.

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2 podlažný rodinný dom v obci Veľké Janíkovce, okres Nitra. Úžitková plocha rodinného domu je 186 m2, pričom každé z poschodí disponuje plochou 93m2. Rodinný dom má k dispozícii 7 samostatných, nepriechodných izieb, na každom poschodí kúpeľňu so samostatným WC. Prízemie okrem kúpeľne a WC, disponuje aj 3 nepriechodnými izbami, kuchyňou a schodiskom. Na poschodí sú rozmiestnené 4 nepriechodné izby, kúpeľňa a samostatné WC, samostatná sprcha a spoločenská miestnosť.

Nehnuteľnosť je po kompletnej reškonštrukcii rozvodov, elektriny, vody, kanalizácie, strechy, má nový kotol a vlastné parkovanie. Pozemok má rozlohu 574 m2. Rodinný dom je k dispozícii ihneď.

Dom je vhodný ako investičná príležitosť na prenájom.

Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver. Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!! Viac o benefitoch TU.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

Rodinný dom, Veľké Janíkovce, Nitra

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv