fbpx

ÚTULNÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT | VAJANSKÉHO ULICA | NOVÉ ZÁMKY

101 900 €

❗️ Výborná lokalita, nízke režijné náklady zrekonštruovaný panelový dom. Aj toto sú prednosti
tohto krásneho útulného trojizbového bytu.

Krásny byt na Vajanského ulici s bezproblémovým parkovaním. Svojou rozlohou 67m2 patrí veľkostne medzi stredné trojizbové byty. Nachádza sa na prvom poschodí bytového domu, ktorý má 7 poschodí. Dispozične pozostáva z 3 samostatných izieb, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa, komora. Z kuchyne je vstup na lódžiu.

🏡 ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O TOMTO BYTE

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V izbách sú plávajúce podlahy, na chodbe, v kuchyni a kúpeľni je dlažba. V celom byte sú vymenené plastové okná. V prípade záujmu je pre nového majiteľa bezplatne k dispozícii komplet nábytok v celom byte.  Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii, takže náklady sa novému majiteľovi nebudú zvyšovať.

🤝 DOHODNITE SI OSOBNÚ PREHLIADKU

Byt je ideálnou voľbou, nakoľko mesačné náklady sú na aktuálne pomery nízke. Takisto, je táto nehnuteľnosť výborná voľba pre toho kto by chcel ako investíciu. Byt je k dispozícii hneď po kúpe. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

ÚTULNÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT | VAJANSKÉHO ULICA | NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

ÚTULNÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT | VAJANSKÉHO ULICA | NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv