fbpx

VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ BYTOVKE | NA VÝPALISKU | NOVÉ ZÁMKY

99 900 €

🗝 Nepáčia sa Vám byty, ktoré sú už prerobené, lebo vy by ste si to dokázali spraviť inak? Kvalitnejšie? Priestrannejšie? Modernejšie? Máme pre Vás top ponuku v podobe tohto jedinečného bytu.

🏠 ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O BYTE

Ponúkame na predaj veľký trojizbový byt v tehlovej bytovke o rozlohe 87,44m2 (čistá úžitková plocha bytu) na Výpalisku v Nových Zámkoch. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí, je vyprataný a pripravený na rekonštrukciu.

Dispozícia a veľkosť bytu je jedinečná, a preto máte bohatý priestor na realizáciu vašich predstáv. Centrálne sa do každej miestnosti dostanete z chodby, ktorá je veľmi priestranná. Byt pozostáva z 3 nepriechodných izieb, kuchyne s komorou, ďalšej chodbičky, kde sú samostatné WC a kúpeľňa. Z obývačky je vstup na lódžiu.

Bytový dom je zrekonštruovaný a krásne udržiavaný. Kúrenie v byte je vlastné plynové.

👌 V ČOM JE EŠTE JEDINEČNÝ A VÝNIMOČNÝ?

K bytu prislúcha aj samostatná murovaná pivnica + časť z povaly, takže budete mať bohatý odkladací priestor. Nejedná sa o klasický byt v paneláku, čoho dôkazom je aj to, že máte po ruke pozemok o ktorý sa nemusíte deliť, kde si môžete umiestniť záhradný domček, altánok alebo si vytvoriť priestor na hranie pre deti. Ďalej máte k dispozícii aj veľkú záhradu, kde si môžete dopestovať všetko čo potrebujete.

🤝 DOHODNITE SI S NAMI OSOBNÚ OBHLIADKU

Ak si viete predstaviť bývanie v meste a mať v okolí veľa zelene, málo ruchu, dostatok parkovacieho miesta a pritom všetko po ruke, tak sa neváhajte ozvať a presvedčte sa o potenciály tohto bytu.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ BYTOVKE | NA VÝPALISKU | NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ BYTOVKE | NA VÝPALISKU | NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv