fbpx

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ ŠTVORBYTOVKE NA ULICI M. MATUNÁKA | NOVÉ ZÁMKY

149 000 €

😍 Láka vás bývanie v byte, vlastná garáž, málo susedov, vlastná záhrada a pritom v ideálnej
a vyhľadávanej lokalite v Nových Zámkoch? Naša realitná kancelária MVB má pre vás ideálne riešenie. Ponúkame na predaj veľký 4-izbový byt v tehlovej štvorbytovke na ulici M. Matunáka v Nových Zámkoch. Táto ponuka v sebe skrýva nespočetne veľa výhod.

☝🏻 ČO MUSÍTE VEDIEŤ O TEJTO NEHNUTEĽNOSTI

K bytu patrí samostatný pozemok- záhrada o veľkosti 38m2. Samostatná garáž o rozlohe 15m2. Veľká pivnica o rozlohe 14m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí a má rozlohu 87m2 + 2,8m2 lódžiu. Dispozične pozostáva z chodby, samostaného WC, kúpeľne, 3 nepriechodných izieb, kuchyne a špajze.

💯 SKVELÉ REŽIJNÉ NÁKLADY A STAV NEHNUTEĽNOSTI

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Vymenené okná, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC, kde je dlažba. V jednej izbe sú drevené parkety, v ostatných plávajúca dlažba.

Kúrenie je riešené vlastným plynovým kotlom a preto režijné náklady na bývanie sú nízke, dokonca nižšie ako v dvojizbovom byte!

Lokalita je vyhľadávaná hlavne pre svoju polohu. V pešej dostupnosti máte všetko čo potrebujete k bývaniu. Navyše lokalita je kľudná, tichá a ideálna pre rodinný život.

🤝 ZAREZERVUJTE SI TERMÍN NA OSOBNÉ STRETNUTIE.

👉 Ak chcete bývať v meste a súčasne mať vlastný kľud a všetko po ruke, toto je ideálna
a lukratívna možnosť pre Vás.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ ŠTVORBYTOVKE NA ULICI M. MATUNÁKA | NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ ŠTVORBYTOVKE NA ULICI M. MATUNÁKA | NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv