fbpx

VIACPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM | DVORY NAD ŽITAVOU | OKRES NOVÉ ZÁMKY

137 900 €

❗️Viacpodlažný rodinný dom, kľudná časť obce, kompletná infraštruktúra a len pár minút od okresného mesta Nové Zámky. Toto je len zlomok pozitívnych informácii o rodinnom dome, ktorý sa nachádza v obci Dvory nad Žitavou.

🏡 ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O TEJTO NEHNUTEĽNOSTI

Samotný dom má úžitkovú plochu 190m2 a stojí na krásnom rovinatom pozemku o výmere 807m2. Dispozične pozostáva prízemie z priestrannej predsiene, chodby, WC, obývačky , kuchyne, z ktorej sa dá ísť do záhrady, plus je na prízemí špajza a garáž. Schodiskom sa dostaneme na poschodie kde je veľká kúpeľňa, nepriechodná izba s terasou a druhá veľká izba s balkónom. Rodinný dom je čiastočne podpivničený dvomi miestnosťami.

🧱 DÔLEŽITÉ TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Technické informácie, ktoré rozhodujú v prospech tejto nehnuteľnosti.
Dom bol postavený z kvádrov v roku 1974 a je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie je riešené radiátormi pomocou plynového kotla, napojený je na obecnú vodu + je aj samostatná studňa. Odpadová voda je riešená kanalizáciou.

☝🏻ĎALŠIE VÝHODY DOMU

O tom, že tento rodinný dom má obrovský potenciál niet pochýb, nakoľko je to rožný pozemok, čiže na pozemok sa dostanete z dvoch strán. Ak by Vám bol pozemok veľký, je možnosť ho rozdeliť a predať časť ako stavebný pozemok, nakoľko sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite. Dom je v pôvodnom ale veľmi zachovalom stave, pripravený na realizáciu podľa vašich predstáv. Veľkosť a rozmiestnenie izieb ponúka novému majiteľovi veľké možnosti realizácie vlastných predstáv. Dajú sa rozdeliť izby a pritom zostanú stále veľké, prípadne pridať do každej izby šatník, urobiť samostatnú kúpeľňu aj na prízemí atď.

🤝 DOHODNITE SI TERMÍN PRE OSOBNÚ NÁVŠTEVU

Dohodnite si obhliadku a príďte sa presvedčiť na vlastne oči.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

VIACPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM | DVORY NAD ŽITAVOU | OKRES NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

VIACPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM | DVORY NAD ŽITAVOU | OKRES NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv