fbpx

VINICA | MOČA

12 500 €

VINICA | MOČA
Spálňa
-
VINICA | MOČA
Obývačka
-
VINICA | MOČA
Kúpeľňa
-

VINICA | MOČA

€12 500

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame Vám na predaj vinicu o veľkosti 1057 m² v jednej z najviac vyhľadávanej vinárskej oblasti na juhu Slovenska v obci Moča. Iba 500 metrov od rieky Dunaj.

Pozemok je vhodný pre vášnivých záhradkárov, ale aj pre rodiny, ktoré si chcú užiť pokoj a krásu prírody v nádhernom prostredí. Zaujímavým aspektom ktorý pozemok ponúka, je možnosť prístupu z dvoch strán. Jedna strana je prístupná priamo z hlavnej cesty a druhá strana je ľahko prístupná zo zadnej strany pozemku. Ďalej vinica disponuje aj vlastnou studňou, ktorá sa v minulosti aktívne využívala. Vyčistením je znovupoužiteľná.

Využite túto jedinečnú príležitosť, nakoľko ide v danej oblasti o doslova raj záhradkárov.

 


 

Kizárólag csak nálunk! Dél-Szlovákia egyik legkedveltebb borvidékén, Mocs községben eladásra kínálunk egy 1057 m² szőlőültetvényt. Mindössze 500 méterre a Dunától.

A terület alkalmas szenvedélyes kertészek, de családok számára is, akik csodálatos környezetben szeretnék élvezni a természet békéjét és szépségét. A telek érdekessége a két oldalról való megközelítés lehetősége. Az egyik oldal közvetlenül a főútról, a másik oldal pedig az ingatlan hátsó részéről is jól megközelíthető. A dűlőnek saját kútja is van, amelyet korábban aktívan használtak. Tisztítással újra használható.

Ragadja meg ezt az egyedülálló lehetőséget, hiszen ez a terület a szó szoros értelmében a kertészek paradicsoma.
Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!

VINICA | MOČA

Denis Czita
🇸🇰 🇭🇺 🇬🇧

Ak navyše s nami
financujete bývanie

VINICA | MOČA

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv