fbpx

KRÁSNY, MODERNÝ A VKUSNE ZARIADENÝ MONTOVANÝ RODINNÝ DOM TYPU BUNGALOV | NOVÉ ZÁMKY

299 000 €

☝️Hľadáte rodinný dom bez nutnosti ďalšej investície? Máme pre vás lukratívnu ponuku. Ponúkame na predaj krásny, moderný a vkusne zariadený montovaný rodinný dom typu bungalov, od rakúskej firmy Wolfhaus, v TOP lokalite v Nových Zámkoch!

🏡 VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O NEHNUTEĽNOSTI

Tento nízkoenergetický dom bol kolaudovaný v roku 2010 a je napojený na všetky inžinierske siete. Projekt domu spĺňa všetky požiadavky, ktoré máte pri výbere domu. Dispozícia je dokonalá pre 3-4 člennú domácnosť. Srdcom domu je priestranná klimatizovaná obývačka spojená s jedálenskou časťou a kuchyňou, odkiaľ je aj východ na terasu. Komfort a súkromie doprajú 3 samostatné spálne, veľká kúpeľňa, samostatné WC a veľká technická miestnosť spojená s práčovňou.

Pri zariaďovaní sa myslelo predovšetkým na kvalitu, funkčnosť a samozrejme na to aby moderné zariadenie spĺňalo predstavy o pohodlnom bývaní.

💰 PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE SA, BEZ POTREBY INVESTÍCIE

Okolie domu je pekne upravené s vysadeným trávnikom, kvetmi, kríkmi o ktoré je postarané vďaka automatickej závlahe. Na uskladnenie rôznych predmetov slúži aj veľký záhradný domček. Rodinný dom je pripravený na nasťahovanie sa, bez potreby investície.

📌 TOP LOKALITA A PARAMETRE NEHNUTEĽNOSTI

Dom sa nachádza v lukratívnej časti v Nových Zámkoch, konkrétne na ulici Jarková. Lokalita je žiadaná z dôvodu, že všetky služby, ktoré človek potrebuje sú v pešej dostupnosti a pritom tu vládne výnimočný kľud.

Parametre nehnuteľnosti:

  • Rozloha pozemku: 442 m2
  • Zastavaná plocha: 136 m2
  • Úžitková plocha: 106 m2
  • Vykurovanie: plynové
  • Kanalizácia: áno
  • Klimatizácia: áno
  • Materiál: drevodom Wolfhaus
  • Energetická náročnosť: nízkoenergetický

🤝 ZAVOLAJTE A DOHODNITE SI TERMÍN NA OSOBNÚ OBHLIADKU

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a zabezpečte si pohodlné bývanie pre seba
a vašu rodinu.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

KRÁSNY, MODERNÝ A VKUSNE ZARIADENÝ MONTOVANÝ RODINNÝ DOM TYPU BUNGALOV | NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

KRÁSNY, MODERNÝ A VKUSNE ZARIADENÝ MONTOVANÝ RODINNÝ DOM TYPU BUNGALOV | NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv