REFERENCIE

Keď iných slová hovoria za nás. A naše činy hovoria za všetko.

Ďakujeme všetkým za prejavenú dôveru.

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p.Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.
Gabriela, Komárno
Gabriela, Komárno
Read More
Kedves Jani, szeretném megköszönni neked a munkádat, amit értünk teszel! Örülök, hogy rögtön az elejétől hozzád kerültem a kis dolgaimmal. Minden elismerésem ami a szakmai tudásodat, az elszántságodat és az érdeklődésedet illeti! Bármikor bármilyen kérdéssel felkerestelek mindig szántál rám időt és mindig találtál megoldást! Nem utolsó sorban szeretem, hogy precíz és gyors vagy! Biztos vagyok benne, hogy aki hozzád kerül csak jól jár! Remélem sok közös munkásságunk lesz meg a jövőben! Köszönöm
Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Read More
Vzhľadom na moje predošlé, nie veľmi dobré skúsenosti som nemala veľké očakávania, avšak zostala som milo prekvapená . Opäť sa potvrdilo, že ktorúkoľvek inštitúciu nerobí dobrou inštitúciou budova, logo, veľkosť, ale ľudia, ktorí v nej pracujú. Tak, ako platenie šekov sa môže stať príjemnou chvíľkou, keď natrafíme na milú pani za priehradkou pošty, tak aj kúpa dovolenky môže byť nepríjemná ,ak nás obsluhuje nahnevaný zamestnanec, ktorý sa už ponáhľa domov. V tomto prípade som sa stretla s vysokou mierou odbornosti a etiky. Ušetrili mi veľa času a stresov a jediné čo ľutujem, že sa nám cesty nestretli skôr .
Ildikó, Komárom
Ildikó, Komárom
Read More
Jani te egy olyan ember vagy, aki tényleg figyelembe veszed a klienseid igényeit, félelmeit és aszerint nyújtod segítő kezed. Emberséged és barátságos jellemed bizalmat gerjeszt az emberben, elhiszem és tudom, hogy tényleg segíteni akarsz és nem rosszat tenni. Merészen adom kezedbe a családunk pénzügyeit, mert tudom hogy soha nem vernél át. Téged bármikor bárkinek nagy szeretettel ajánlak, mert tudom, hogy ahogy én nem csalódtam úgy más se fog. És nem mellesleg vezetőként és tanárként is kiválló munkát végzel.
Roman a Zuzana Šallaiová, Komárno
Roman a Zuzana Šallaiová, Komárno
Read More
S pánom Jánom Bottyánom a jeho firmou som sa prvýkrát stretla na sociálnej sieti. Zaujalo ma niekoľko jeho videí a preto som sa s ním skontaktovala. Dohodli sme si osobné stretnutie a pre mňa maximálnym plusom bolo, že prišiel ku nám domov. Pán majiteľ je neuveriteľne znalý v problematike úverov ako aj poistiek, keďže sa tejto oblasti venuje viac ako 15 rokov. Hneď po prvom stretnutí sme vedeli, že sme konečne našli osobu, ktorá nám nielen pomôže ale hlavne poradí, rozhodnúť sa správne. Bez váhania sme uzavreli poistku majetku ako aj životné poistenie pre celú rodinu. Okrem toho sme konečne doriešili refinancovanie nášho hypotekárneho úveru. Pán Bottyán je flexibilný, zodpovedný, ľudský a najmä expert v tejto oblasti. Po mojej pozitívnej skúsenosti ho odporúčam každému klientovi, ktorý potrebuje poradiť uzavrieť životnú poistku, vyriešiť hypotekárny či spotrebný úver alebo vyriešiť osobné financie, pretože lepšieho finančného poradcu v Komárne určite nenájdete.
Tomáš, Nové Zámky
Tomáš, Nové Zámky
Read More
Spolupráca bola výborná, začala ešte pred rokmi, keď sme potrebovali upratať vo financiách. Zbavili sme sa nevýhodných úverov a kreditných kariet, mesačná réžia sa nám znížila o stovky eur. Začali sme uvažovať o väčšom bývaní. Opäť prišla pomoc s full servisom pri kúpe nehnuteľnosti a vybavovaní financovania aj na prerábku s výberom kvalitného poistenia. Do banky sme išli len podpisat pripravené zmluvy. Splnené bolo všetkočo bolo sľúbené, žiadne zavádzanie a celá vízia pomoci a financovania vyšla do bodky. Sme so službami a prácou veľmi spokojní.
Rodina Behanová, Komárno
Rodina Behanová, Komárno
Read More
Pána Bottyána poznáme približne 4 roky, hneď od začiatku ako ku nám prišiel bol nápomocný, pomohol nám dať do poriadku naše poistenia, poradil vo financiách, a do dnešného dňa sa na neho môžme spoľahnút či sa to týka hypotéky, poistenia na autá/životné alebo iba jednoducho si potrebujeme poradiť vždy sa snaží nájsť tu najlepšiu voľbu pre nás, svoju prácu vedie s maximálnou precizitou a má v sebe ľudskosť čo v dnešnej dobe z veľa ludí chýba (smiley) a sme si istý že naša rodina aj naďalej bude využivať jeho služby.
Kovács Dávid
Kovács Dávid
Read More
Nem szoktam túl gyakran ilyesmit csinálni, ezért kérek mindenkit, nézze ezt most el nekem... Azt is leszögezem, több jó barátom, ismerősöm is foglalkozik biztosításokkal, pénzügyi tanácsadással, akiket szintén kedvelek, elismerek, ezért a következő sorok még véletlenül sem ellenük íródnak, hanem valaki mellett!

Nagyjából négy éve hozott össze a sors Ján Bottyán barátommal, aki több ügyfél mellett engem is "megörökölt" egy még régebbi cimborámtól, aki felhagyott ezzel a tevékenységgel. Elmondhatom, életem egyik legszerencsésebb pillanata volt mindez, hiszen Jani olyan szinten rendberakta a hiteleimet és a biztosításaimat, hogy leesett az állam.

Őszintén megmondom, egész életemben voltak különböző biztosításaim, de nem meggyőződésből, hanem csak amolyan "szokásból" - ugyebár, azt szokták mondani, a biztosítás kell, hiszen jó, ha van. Az utóbbi 2 évben azonban sajnos többször is előfordult - legutóbb ugye az infarktusom után - hogy kárigényt kellett benyújtanom, s bár általában szkeptikusan vártam a végeredményt, egyetlen alkalommal sem kellett csalódnom. Az ügyintézés gyorsan ment, és minden pontosan úgy zajlott, ahogy az előzetesen meg volt ígérve, szerződésbe volt foglalva. Nem volt találgatás, okoskodás, kiskapuk keresése, csak a vállalások teljesítése. Ráadásul nekem csak minimális mértékben kellett ebben aktívan részt vennem, Jani mindent oldott helyettem, a megspórolt időt és energiát pedig nem lehet pénzben kifejezni. Főleg neki köszönhetően megváltozott a véleményem ezzel a szektorral kapcsolatban, pozitív irányba!

Nem győzök eléggé hálás lenni mindazért a sok segítségért, amit az utóbbi években kaptam. Nagyon nehéz eset vagyok, de Jani mindig csak profin, türelmesen mosolygott, és elviselte minden egyes rigolyámat, oldotta a dolgaimat. Maximálisan elégedett vagyok! Tudom, néhányan most azt gondoljátok, micsoda reklám ez, de higgyétek el, nagyon-nagyon sokat köszönhetek ennek az embernek! Főleg azért, mert megértette velem, mire van szükségem, és ez be is igazolódott - némi keserűség, hogy sokkal hamarabb, mint ahogy azt vártuk. Köszönök mindent!!!! 👏👏👏👍👍👍
Rodina Seresová, Vlčany
Rodina Seresová, Vlčany
Read More
Munkáddal meg vagyunk elégedve, mindig számíthattunk rád. Elérhetőséged és profizmusban nincs hiány.
Božka Božena Brandová
Božka Božena Brandová
Read More
Vážení priatelia, doporučujem vám túto realitku. Ja som s nimi veľmi spokojná. Sú ústretoví, milí, čo si na nich cením, pomôžu Vám vo všetkom. Toto je najlepšia realitka. Som im za všetko vďačná. Zaslúžia si 10 hviezdičiek.
Zsuzsanna Halgas, Komárno
Zsuzsanna Halgas, Komárno
Read More
Kedves János, áldom a sorsot, hogy összehozott Önnel. Miért is? Hát azért, mert Önnek kifogástalan a modora, rendkívüli a szakmai tudása, lenyűgöző a segítőkészsége, megbízhatósága, egyszóval mindenben a helyzet magaslatán áll. Önnek köszönhetően egy korszerűen felújított és ízlésesen berendezett lakáshoz jutottam. Köszönet érte! További munkájához kívánok sok erőt, kitartást, jó egészséget, hogy még számos Önhöz forduló személynek szerezhessen ekkora örömet.