fbpx

BENEFITY

Prehrať video

Prečo riešiť nehnuteľnosti s nami?

S nami máte postarané o jedinečné benefity, ktoré Vám zabezpečia bezstarostný proces na trhu nehnuteľností.
Benefity

Vybavíme výhodnú hypotéku

Vybavíme Vám optimálnu hypotéku šitú presne podľa vašich požiadaviek. Na trhu financií máme viac ako 10 ročné skúsenosti a viac ako 1000 spokojných klientov. A preto Vám vieme zabezpečiť najvýhodnejšie financovanie s ktorým si dokážete zabezepčiť vysnívané bývanie a zachovať si spokojný život.

Vyhotovíme
rezervačné zmluvy

Ak ste našli svoje vysnívané bývanie, zabezpečíme vyhotovenie výhodných rezervačných zmlúv. Rýchlo, jednoducho a efektívne. Nebudete mať žiadne starosti s behaním a ušetríte tak nie len čas ale aj peniaze.

Vyhotovíme kúpne zmluvy
skúseným notárom

Vybavíme Vám vyhotovenie výhodných kúpnych zmlúv so skúseným notárom s dlhoročnou praxou. Spolupracujeme s notármi, kde sa vzájomná dôvera budovala viac ako 10 rokov. Našim klientom ponúkame najvyššiu kvalitu a profesionalitu.

Vybavíme znalca
akceptovaného bankou

Znalecký posudok môže stáť aj do 500€. Ak financujete s nami my za Vás zaplatíme tento poplatok a k tomu Vám vybavíme aj bankou akceptovateľného znalca s výhodným znaleckým posudkom.

Vložíme a zaplatíme vklad kúpnych zmlúv na Katastrálny úrad

Pre maximalizáciu Vášej spokojnosti za Vás zaplatíme, zanesieme a vložíme kúpne zmluvy na príslušný Katastrálny úrad. Ušetríte tak nie len drahocenný čas, ale aj financie.

Prepis energií
(elektrina, plyn, voda)

Pre maximalizáciu Vašej spokojnosti za Vás vybavíme prepis jednotlivých energií. Znova ušetríte drahocenný čas, môžete riešiť svoje sťahovanie kým my za Vás vyriešime výhodné zmluvy energií. 

Ak navyše financujete s nami

Benefity

1

Pri neschválení hypotéky
Vám vrátime plnú zálohu

2

Zaplatenie
znaleckého posudku
bankou akceptovateľným
znalcom

3

Zaplatenie návrhu na vklad záložných zmlúv

Zaujali sme Vás?
Neváhajte sa nám ozvať.