fbpx

O NÁS

Realitná kancelária MVB

Sme skúsený tím v oblasti realitného trhu s desaťročnou históriou. Naša realitná kancelária v Komárne a Nových Zámkoch, známa tiež ako MVB, je tu pre vás. Za našimi chrbtami máme stovky spokojných klientov, ktorým sme úspešne pomohli pri vybavovaní hypotekárnych úverov. S hlbokým presvedčením, že môžeme urobiť ešte viac pre našich klientov, sme sa rozhodli konať a otvoriť vlastnú realitnú kanceláriu. Dôverujte nám pri kľúčových rozhodnutiach ohľadom nehnuteľností v Komárne, Nových Zámkoch a okolitých oblastiach. MVB je vaším spoľahlivým partnerom v realitách.

Naša filozofia

Naša filozofia spočíva v maximálnom uspokojení každého zákazníka. V našej realitnej kancelárii v Komárne a Nových Zámkoch sme tu, aby sme vám poskytli profesionálny prístup a komplexnú pomoc pri výbere ideálnej nehnuteľnosti, ktorá plne vyhovie vašim individuálnym potrebám. Sme tu pre vás nielen pri výbere, ale aj pri nájdení najvhodnejšej nehnuteľnosti, zabezpečení právneho servisu a pomoci pri vybavovaní hypotéky. Všetko to robíme s jediným cieľom – zabezpečiť vašu absolútnu spokojnosť.

Spoľahnite sa na nás

V našej renomovanej realitnej kancelárii považujeme každého zákazníka za dôležitého. S viac ako 10-ročnými skúsenosťami na finančnom a nehnuteľnostnom trhu sme pomohli viac ako 1000 spokojným zákazníkom. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy. Ponúkame jedinečné benefity a ďalšie výhody pre tých, ktorí sa rozhodnú financovať s nami. Staňte sa súčasťou skupiny spokojných klientov, pretože sme Majstri Vášho Bývania.

Náš Tím

Vyberte si z majstrov bývania podľa jazykovej preferencie, či podľa oblasti.
O nás
O nás

Ján Bottyán
Komárno, Dunajská Streda,
Galanta, Šaľa, Levice a okolie

+421 907 966 908
bottyan@mvb.sk
🇸🇰 🇭🇺
O nás

Jaroslav Takáč
Nitra, Nové Zámky, Galanta,
Šaľa, Levice a okolie a okolie

+421 907 245 139
takac@mvb.sk
🇸🇰
O nás

Béla Markovics
Komárno, Dunajská Streda,
Galanta, Šaľa, Levice a okolie

+421908715626
markovics@mvb.sk
🇸🇰 🇭🇺
O nás

Denis Czita
Komárno, Dunajská Streda,
Galanta, Šaľa, Levice a okolie

+421 908 412 682
czita@mvb.sk
🇸🇰 🇭🇺 🇬🇧

Zaujali sme Vás?
Neváhajte sa nám ozvať.