fbpx

LUKRATÍVNA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA | ANDOVCE | OKRES NOVÉ ZÁMKY

298 000

Hľadáte nehnuteľnosť v tichej lokalite, pritom v blízkosti mesta? Túžite po bývaní v modernom dome bez nutnosti investície?

Realitná kancelária MVB exkluzívne ponúka na predaj lukratívnu luxusnú novostavbu v obci Andovce, vzdialenej len 3 km od Okresného mesta Nové Zámky.

Tento jedinečný a do detailov prepracovaný dom má obytnú plochu 136m2 a bol kolaudovaný v roku 2018.

🏡 KOMFORTNÉ BÝVANIE PRE CELÚ RODINU

Dispozícia domu je riešená tak, aby zaručovala komfortné bývanie celej rodine. Priestranná obývačka spojená s jedálňou vás uchváti nielen štýlom ale aj rozlohou a to 32 m2. Keďže láska ide cez žalúdok a kuchyňa je miestom, kde sa tvorí tá láska pre rodinu, tak pri zariaďovaní sa myslelo nie len na dizajn ale aj na praktickosť. Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi je vyrobená na mieru a celková výmera kuchyne je 13m2. V dome sa nachádza veľká izba ktorá sa dá priečkou rozdeliť na 2 rovnaké nepriechodné izby. Je tu ďalšia samostatná spálňa, z ktorej sa ide do vlastnej kúpeľne so sprchovým kútom, plus je tu ďalšia samostatná kúpeľňa s vaňou. Nie len dámy ale aj pánov určite poteší šatník s rozlohou takmer 6m2. Na poschodí je pracovňa/oddychovňa o rozlohe 16m2 so samostatnou terasou.

🌞 VÝBORNÉ VYCHYTÁVKY

Kúrenie je podlahové elektrické s termostatmi, kde je možnosť ovládania cez aplikáciu na ďiaľku a v obývačke sa nachádzajú ešte krbové kachle + klimatizačná jednotka. Na oknách sú vonkajšie žalúzie taktiež s možnosťou ovládania cez aplikáciu.

Vchodové dvere do domu sú hliníkové so systémom bio key- otváranie na otlačok prsta. Celý dom je napojený na alarm, požiarny hlásič a je zabezpečený novým kamerovým systémom 4x Hikvision ColorVu AcuSense.

🌿💦 ZÁHRADA BEZ STAROSTÍ A POHODLNÁ TERASA

Pozemok má úžasnú rozlohu 880m2, je oplotený a upravený bez nutnosti investície. Nachádza sa tu miesto na parkovanie pre 2 autá, na ktoré sa dostanete cez samonosnú bránu na elektrický pohon. V prednej časti pozemku je zatrávnená plocha cca 110 m2. V zadnej časti je trávnik na ploche 350m2, stromy katalapy a cyprušteky a 3ks vyvýšených záhonov. O zavlažovanie sa stará automatická závlaha so samostatnými okruhmi.

Posedenie s rodinou či priateľmi si viete vychutnať buď na prekrytej terase o rozlohe 17,5m2 alebo v altánku o rozlohe 18m2. Na pozemku je ďalej aj záhradný domček, ktorý slúži na uskladnenie sezónnych potrieb ako sú gril či náradie.

Pri výstavbe sa dbalo na kvalitu materiálov a na to aby dom bol moderný, dizajnový ale hlavne funkčný a praktický. Predáva sa kompletne zariadený a nový majiteľ bude mať povinnosť len si vychutnávať nový domov.

🤝 DOHODNITE SI TERMÍN NA OSOBNÚ OBHLIADKU

Ak ste náročnejší záujemca, ktorý si potrpí na kvalitu a dizajn, neváhajte nás kontaktovať. V prípade vážneho záujmu dohoda možná.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

LUKRATÍVNA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA | ANDOVCE | OKRES NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

LUKRATÍVNA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA | ANDOVCE | OKRES NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv