fbpx

VIACPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM | TÔŇ | OKRES KOMÁRNO

158 900 €

❗️V dnešnej dobe čoraz viac ľudí túži po presťahovaní sa z mesta na vidiek. Je však pre Vás veľmi podstatné, aby ste si udržali v blízkosti mesto rýchlo a ľahko dostupné ? Ak hľadáte takúto nehnuteľnosť, potom máme pre Vás skvelú príležitosť!

🗝 Ponúkame Vám na predaj za skvelú cenu viacpodlažný rodinný dom v obci Tôň, ktorý môže byť vynikajúcou voľbou pre viacčlennú rodinu alebo mladé páry, ktoré práve plánujú svoj spoločný život.

🏡 ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O NEHNUTEĽNOSTI

Dom má rozlohu 189 m² a nachádza sa na pozemku veľkosti takmer 10 árov. Vďaka dizajnu galérie vzbudzuje nehnuteľnosť obzvlášť priestranný pocit. Na oboch poschodiach budete mať k dispozícií celkovo 5 izieb, 1 priestranná kuchyňa, 2 kúpeľne, veľká špajza a miestnosť až pre 3 šatníky a to ešte nehovoriac o suteréne, kde okrem garáže a technickej miestnosti je aj ďalšia kuchyňa. Ďalej sú budúcemu majiteľovi k dispozícii ešte ďalšie 3 miestnosti, takže máte zaručené, že sa Vám všetko zmestí. Nehnuteľnosť je pomerne nízkoenergetická, nakoľko vykurovanie je riešené vlastným plynovým kotlom a zvlášť kotlom na tuhé palivo, čo je v dnešnej dobe energetickej krízy veľmi dôležitým aspektom.  Nehnuteľnosť je zabezpečená kamerovým systémom. V záhrade sa nachádza aj vŕtaná studňa. 

👨 👩 👧 👦 PRIESTOR PRE RODINNÉ ZÁZEMIE

Dom má všetko potrebné čo pre vytvorenie skutočného domova budete potrebovať. Vďaka aktuálnemu pôvodnému stavu v ktorom túto nehnuteľnosť ponúkame, bude budúci majiteľ schopný zrekonštruovať všetko podľa vlastnej fantázie a tak vytvoriť bývanie snov pre seba a svoju rodinu. Rozmery jednotlivých miestností skrývajú obrovský potenciál na jedinečnú rekonštrukciu domu. Či už ide o viacčlennú rodinu alebo dokonca viacgeneračnú rodinu, každý si v nej zaručene nájde svoje vlastné čaro. Môže to byť dokonca vynikajúca voľba pre štart domáceho podnikania, pretože to umožňujú práve rozmery priestorov v suteréne.

🚘 PRÁCA V BRATISLAVE ALEBO OKOLITÝCH MESTÁCH, VŠETKO NA DOSAH RUKY

Komárno 25 km
Veľký Meder 9 km
Dunajská Streda 29 km
Bratislava 79 km
Győr 35 km

🤝 DOHODNITE SI S NAMI OSOBNÉ STRETNUTIE

Neváhajte a príďte sa pozrieť na túto nehnuteľnosť a spoznajte jej podrobnosti osobne. Pri rýchlom jednaní dohoda možná.

👉 Túto nehnuteľnosť nájdete exkluzívne v našej realitnej kancelárii.

❗️Manapság egyre többen szeretnének a városból kiköltözni vidékre, de mindenkinek fontos szempont, hogy azért gyorsan, és könnyen megközelíthető maradjon a város. Amennyiben Ön is egy ilyen ingatlant keres, akkor van egy szuper tippünk!

🗝️ Eladásra kínálunk remek áron egy több szintes családi házat Tanyon, amely kiváló lehetőség lehet akár egy több tagú család, akár fiatal párok számára, akik éppen most tervezik a közös életüket.

🏡 AMIT AZ INGATLANRÓL TUDNI KELL

A ház 189m² és egy közel 10 áras telken helyezkedik el. A galériás kialakításnak köszönhetően kimondottan tágas érzetet sugároz az ingatlan, és a 2 szinten összesen 5 szoba, 1 tágas konyha, 2 fürdőszoba, egy nagy méretű spájz, és akár 3 gardrób szoba kialakítására alkalmas helyiség is található, és akkor még nem beszéltünk az alaksorról, ahol a garázs és a technikai helyiség mellett van még egy konyha, és ezeken kívül még további 3 helyiség áll a leendő tulajdonos rendelkezésére, hogy garantáltan minden elférjen. Az ingatlan kimondottan gazdaságosan fenntartható, mivel a fűtés gázzal és fatüzeléssel van megoldva, ami manapság egy nagyon fontos szempont. Az ingatlan kamerarendszerrel védett. A kertben fúrt kút is található.

👨‍👩‍👧‍👦 AZ IGAZI CSALÁDI FÉSZEK

A házban minden megtalálható, ami szükséges egy igazi otthon kialakítására. Az alap állapotnak köszönhetően, a leendő tulajdonosa a saját fantáziája alapján fogja tudni megvalósítani a vágyott családi fészket. A helyiségek és szobák méretei, és kialakításának köszönhetően óriási potenciál rejlik a ház felújításában. Legyen szó egy több tagú családról, vagy akár több generációs családról, garantáltan mindenki megtalálja benne a saját elképzeléseit. Kiváló lehetőség lehet akár egy otthoni vállalkozás megvalósítására is, hiszen pl. az alaksor méretei ezt is lehetővé teszik.

🚘 DOLGOZZON AKÁR POZSONYBAN, VAGY A KÖRNYEZŐ VÁROSOKBAN, MINDEN EGY KARNYÚJTÁSNYIRA

Komárom 25 km
Nagymegyer 9 km
Dunaszerdahely 29 km
Pozsony 79 km
Győr 35 km

🤝 KÉRJEN IDŐPONTOT EGY SZEMÉLYES LÁTOGATÁSHOZ

Ne habozzon, és jöjjön el megnézni ezt az ingatlant és ismerje meg személyesen a részleteit. Gyors megállapodás esetén az ár alkuképes.

👉 Ezt az ingatlant kizárólag a mi ingatlanirodánknál találhatja meg.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

VIACPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM | TÔŇ | OKRES KOMÁRNO

Béla Markovics

realitný maklér

🇸🇰 🇭🇺

VIACPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM | TÔŇ | OKRES KOMÁRNO

Denis Czita

realitný maklér

🇸🇰 🇭🇺 🇬🇧

Referencie

Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Read More
Vzhľadom na moje predošlé, nie veľmi dobré skúsenosti som nemala veľké očakávania, avšak zostala som milo prekvapená . Opäť sa potvrdilo, že ktorúkoľvek inštitúciu nerobí dobrou inštitúciou budova, logo, veľkosť, ale ľudia, ktorí v nej pracujú. Tak, ako platenie šekov sa môže stať príjemnou chvíľkou, keď natrafíme na milú pani za priehradkou pošty, tak aj kúpa dovolenky môže byť nepríjemná ,ak nás obsluhuje nahnevaný zamestnanec, ktorý sa už ponáhľa domov. V tomto prípade som sa stretla s vysokou mierou odbornosti a etiky. Ušetrili mi veľa času a stresov a jediné čo ľutujem, že sa nám cesty nestretli skôr .
Gabriela, Komárno
Gabriela, Komárno
Read More
Kedves Jani, szeretném megköszönni neked a munkádat, amit értünk teszel! Örülök, hogy rögtön az elejétől hozzád kerültem a kis dolgaimmal. Minden elismerésem ami a szakmai tudásodat, az elszántságodat és az érdeklődésedet illeti! Bármikor bármilyen kérdéssel felkerestelek mindig szántál rám időt és mindig találtál megoldást! Nem utolsó sorban szeretem, hogy precíz és gyors vagy! Biztos vagyok benne, hogy aki hozzád kerül csak jól jár! Remélem sok közös munkásságunk lesz meg a jövőben! Köszönöm
Ildikó, Komárom
Ildikó, Komárom
Read More
Jani te egy olyan ember vagy, aki tényleg figyelembe veszed a klienseid igényeit, félelmeit és aszerint nyújtod segítő kezed. Emberséged és barátságos jellemed bizalmat gerjeszt az emberben, elhiszem és tudom, hogy tényleg segíteni akarsz és nem rosszat tenni. Merészen adom kezedbe a családunk pénzügyeit, mert tudom hogy soha nem vernél át. Téged bármikor bárkinek nagy szeretettel ajánlak, mert tudom, hogy ahogy én nem csalódtam úgy más se fog. És nem mellesleg vezetőként és tanárként is kiválló munkát végzel.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

VIACPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM | TÔŇ | OKRES KOMÁRNO

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv