fbpx

POZEMOK PRI JAZERE | VIRT

od 42 000 €

POZEMOK PRI JAZERE | VIRT
Spálňa
-
POZEMOK PRI JAZERE | VIRT
Obývačka
-
POZEMOK PRI JAZERE | VIRT
Kúpeľňa
-

POZEMOK PRI JAZERE | VIRT

od 42 000 €

Ponúkame Vám na predaj 3 voľné pozemky pri Virtskom jazere, ktoré sa dajú preklasifikovať na stavebný pozemok. Podrobnejšie ceny nižšie.

roky

Výška mesačnej splátky

O nehnuteľnosti

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame Vám na predaj 3 voľné pozemky pri Virtskom jazere, ktoré sa dajú preklasifikovať na stavebný pozemok. 

Táto časť v obci Virt sa za posledné roky rozrastá v oblasti výstavby chát a je veľmi lákavá svojou lokalitou medzi kupujúcimi kvôli svojím prírodným možnostiam, ktoré ponúka. Na svoje si prídu hlavne milovníci rybárstva.

Využite posledné voľné pozemky, nakoľko nie je jednoduché sa dostať v dnešnej dobe k pozemku, kde si viete postaviť svoj rodinný dom alebo chatu priamo v prírode iba na pár metrov od jazera.

Veľkosti 3 pozemkoch:

2327/18 – 448 m², cena 47.000 €
2327/6 – 396 m², cena 42.000 €
2327/4 – 400 m², cena 42.000 €

V prípade kúpy všetkých 3 pozemkoch je zabezpečená zľava. 


Kizárólag csak nálunk! Eladásra kínálunk 3 telket Virten a tó mellett, melyek átminősíthetőek építési telekké.

Virt községnek ez a része az elmúlt években a nyaralók építése terén fejlődik és fekvése miatt nagyon vonzó a vásárlók körében a természeti adottságainak köszönhetően. A horgászok számára különösen kecsegtető a tó pár méterre való elhelyezkedése.

Használja ki az utolsó rendelkezésre álló telkeket, hiszen manapság nem könnyű olyan területet vásárolni ahol a természetben, egy tó mellett néhány méterre építheti fel családi házát vagy nyaralóját.

A telkek méretei:

2327/18 – 448 m², ára 47.000 €
2327/6 – 396 m², ára 42.000 €
2327/4 – 400 m², ára 42.000 €

Mind a 3 telek megvásárlása esetén kedvezmény jár.


Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver.

Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Zobraziť všetky benefity!

POZEMOK PRI JAZERE | VIRT

Ján Bottyán
🇸🇰 🇭🇺

Ak navyše s nami
financujete bývanie

POZEMOK PRI JAZERE | VIRT

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv