fbpx

NOVOSTAVBA | DVORY NAD ŽITAVOU | OKRES NOVÉ ZÁMKY

199 000 €

📌 Snívate o kľudnom bývaní v pokojnom a elegantnom prostredí v blízkosti mesta? Máme pre Vás ideálnu možnosť. Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v novo vybudovanej časti obce Dvory nad Žitavou. Aktuálne je dom už rozostavaný.

🏠 ČO MUSÍTE VEDIEŤ O DOME?

Tento rodinný dom spĺňa požiadavky aj náročných záujemcov či už vďaka rozlohe, veľkosti miestností, prevedeniu, alebo tým, že súčasťou domu je aj garáž. Dispozícia domu je skvelá.  Hlavná časť domu je obývacia izba s krbom, spojená s jedálňou a kuchyňou. Samozrejmosťou je samostatná špajza v kuchyni. Dom má 3 samostatné a priestranné spálne a veľkú kúpeľňu. Vstup do garáže je aj zvnútra domu a to cez technickú miestnosť, takže pri návrate domov, nemusíte čeliť nástrahám zlého počasia. Príjemný oddych v kruhu najbližších si viete dopriať na priestrannej terase, na ktorú sa dostanete priamo z obývacej izby.

🧱 TECHNICKÉ A ENERGETICKÉ INFORMÁCIÍ

Rodinný dom sa stavia na pozemku o veľkosti 640m2. Zastavaná plocha je 154m2 a úžitková skoro 130m2. Dom bude nízkoenergetický s certifikátom A0 vďaka stavebným materiálom a technológiám. Obvodové múry domu sú postavené z tvárnic Neopor®. Tvárnice sa skladajú pomocou zámkového systému, ktorý vytvára dokonalé spojenie jednotlivých tvárnic. Vzniká tak vysoko kvalitná stenová konštrukcia bez prerušenia a bez tepelných mostov. Kúrenie je podlahové pomocou tepelného čerpadla. Celkové mesačné náklady sú vďaka tomu oproti iným domom podstatne nižšie a preto Vás nepoloží ani energetická kríza. 

📦 KEDY SA BUDETE SŤAHOVAŤ

Dom je aktuálne v rozostavanom stave a to už v pokročilom, takže bude dokončený už túto jar. V cene je dokončenie do stavu holodom s tepelným čerpadlom, klimatizáciou. Možnosť dokončenia do stavu štandard – všetko bude dokončené podľa vašich predstáv a môžete už pred letom bývať vo vašom vysnívanom dome. 

Výstavba je v pokročilom štádiu (ako môžete vidieť aj na základe fotografií nižšie), avšak ešte stále máte možnosť upraviť si interiér podľa vlastných predstáv.

🏡 PREČO PRÁVE TÁTO LOKALITA?

Táto novovybudovaná prímestská štvrť sa nazýva IV. Nový svet. Nachádza sa na okraji obce a je vybavená plne funkčnými inžinierskymi sieťami (verejné osvetlenie, kanalizácia, voda, elektrina, spevnená cesta). Celá štvrť je rozdelená na 65 pozemkov a aktuálne prebieha výstavba rodinných domov.

🤝 DOHODNITE SI OSOBNÉ STRETNUTIE

Ak Vás zaujal tento krásny domček, dohodnite si osobné stretnutie, kde budú zodpovedané všetky otázky. Hlavný benefit rýchlosti je ten, že čím skôr sa rozhodnete pre tento domček, tým viac vecí si budete vedieť dať dokončiť podľa predstáv. Kým stavba nie je úplne dokončená, viete si urobiť prípadne drobné zmeny v projekte.

Túto nehnuteľnosť môžete mať za zvýhodnenú splátku

NOVOSTAVBY DOSTUPnÉ V TEJTO LOKALITE

NOVOSTAVBA | DVORY NAD ŽITAVOU | OKRES NOVÉ ZÁMKY

DOHODNITE SI OBHLIADKU

NOVOSTAVBA | DVORY NAD ŽITAVOU | OKRES NOVÉ ZÁMKY

Jaroslav Takáč

realitný a finačný expert

🇸🇰

Referencie

spokojná rodina Vykukalová
spokojná rodina Vykukalová
Read More
Od kedy sme sa rozhodli osloviť poisťovacieho agenta p. Bottyána máme vo financiách určite väčší prehľad vždy je k našim požiadavkám veľmi ústretový a pri výbere viacerých produktov nám vždy dobre poradí pre variantu, ktorá je pre nás najvýhodnejšia.
Zuzana, Nové Zámky
Zuzana, Nové Zámky
Read More
Vzorový prístup a maximálne nasadenie, pomoc už pri výbere bytu, ako i zastrešenie získania nášho bývania cez kúpu bytu, zabezpečenie znaleckého posudku, vybavenie financií a ostatných záležitostí okolo kúpy. Stačilo sa už iba nasťahovať. Už cez dva roky bývame vo svojom a naše financie i poistenia sú stále pod kontrolou. Odporúčam všetkými desiatimi !
Miroslav, Nové Zámky
Miroslav, Nové Zámky
Read More
Pred dvoma rokmi sme sa rozhodli zmeniť bývanie z bytu na dom. Nakoľko sme nevedeli čo a ako, oslovili sme p. Takáča. Do 2 týždňov bol byt predaný, vybavené komplet všetky papiere a dokonca nám vybavil aj výhodnú hypotéku na náš domček. Tak, že sme sa nemuseli ani len pohnúť. Všetko bolo v ich réžii. Dokonalý prístup. Za nás 100%-ná firma na predaj, kúpu a aj finančné služby. Veľká vďaka.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

NOVOSTAVBA | DVORY NAD ŽITAVOU | OKRES NOVÉ ZÁMKY

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv