fbpx

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM | VEĽKÝ MEDER | OKRES DUNAJSKÁ STREDA

364 900 €

❗️Hľadáte väčšiu nehnuteľnosť alebo dom na investičné účely, alebo si chcete vytvoriť svoj vysnívaný domov? Potom máme dobré správy. Našli ste to pravé!

🗝 Ponúkame na predaj dvojpodlažný polyfunkčný rodinný dom s podlahovou plochou 230m², ku ktorému prislúcha aj poschodie 157m². Dom sa nachádza na pozemku s výmerou viac ako 7 árov vo Veľkom Mederi, blízko centra mesta a veľmi blízko kúpeľov.

💶 ROZMANITOSŤ MOŽNOSTÍ

Svojím dizajnom a polohou je táto nehnuteľnosť výbornou príležitosťou na investičné účely. Na liste vlastníctva je zapísaný ako rodinný dom. Keďže je blízko centra mesta a kúpeľov, dá sa premeniť prakticky na akýkoľvek druh podnikateľskej činnosti. Môže sa výborne hodiť na vytvorenie bytov až po 9 jednoizbových, ale poskytuje skvelú príležitosť ako administratívna budova alebo aj na prevádzkovanie ambulancií. Priestranné miestnosti, vlastné parkovisko až pre 10 áut poskytujú výbornú príležitosť na čokoľvek, čo je limitované len fantáziou budúceho majiteľa.

🧱 REKONŠTRUKCIU NEMUSÍTE RIEŠIŤ

Nehnuteľnosť má len 30 rokov, no pred 2 rokmi prešla veľkou rekonštrukciou, počas ktorej na ňu súčasný majiteľ minul viac ako 50-tisíc eur. Dom dostal kompletné zateplenie, vďaka čomu sa výrazne znížili náklady na energie a vymenila sa aj strecha.

🏠 NAKUPUJTE AJ SO ZÁKAZNÍKMI

V súčasnosti funguje ako bytový dom, ktorý má vďaka starostlivému a obetavému prístupu súčasného majiteľa prakticky existujúcu klientelu. Dom čaká na svojho budúceho majiteľa 9 plne vybavených izieb, kancelársky priestor, veľká spoločenská miestnosť, ale v budove sú aj 2 samostatné sklady. Nachádza sa tu aj suterén, ktorý v súčasnosti funguje ako technická miestnosť. Každá izba má samostatnú kuchyňu a kúpeľňu. K nehnuteľnosti prináleží parkovisko až pre 10 áut, ale je tu aj veľká terasa. Samozrejmosťou je aj detské ihrisko a murovaná pec.

💦 VEĽMI BLÍZKO K TERMÁLNYM KÚPEĽOM

Nehnuteľnosť sa nachádza necelý 1 km od termálnych kúpeľov Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi, ktoré sú najobľúbenejším wellness centrom v oblasti a svojimi kúpeľmi, ktoré vítajú milovníkov kúpeľov v celom období. Svojou vynikajúcou liečivou vodou a službami zaručuje ničím nerušený relax pre hostí, ktorí si sem prídu oddýchnuť či zotaviť sa.

✅ Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená, nakoľko súčasný majiteľ chce stráviť roky na dôchodku relaxom. Ďalšou výhodou nehnuteľnosti je, že je bez ťarchy.

👉 Túto výnimočnú nehnuteľnosť nájdete len u nás v realitnej kancelárii.

❗Befektetési célra keres egy nagyobb ingatlant, házat, vagy szeretné kialakítani álmai otthonát? Akkor van egy jó hírünk.
Megtalálta a megfelelőt!

🗝️ Eladásra kínálunk egy emeletes többfunkciós családi házat 230m² alapterülettel, amelyhez még hozzájön egy 157m² emelet is. A ház egy több mint 7 áras telken fekszik Nagymegyeren, közel a városközponthoz, és nagyon közel a gyógyfürdőhöz.

💶 A LEHETŐSÉGEK TÁRHÁZA

Ez az ingatlan a kialakításának, és az elhelyezkedésének köszönhetően kiváló lehetőség befektetési célokra. A tulajdonlapon családi házként van evidálva. Mivel közel van a városközponthoz, és a gyógyfürdőhöz is, ezért gyakorlatilag bármilyen jellegű vállalkozói tevékenységhez átalakítható. Kiváló lehet akár 9 szobakonyhás lakás kialakítására, de irodaházként, vagy akár orvosi rendelők üzemeltetéséhez is remek lehetőséget biztosít. A tágas helyiségek, a saját akár 10 autó befogadására is alkalmas parkoló kiváló lehetőséget nyújtanak bármihez, aminek csak a leendő tulajdonos fantáziája szab határt.

🧱 NEM LESZ GONDJA A FELÚJÍTÁSRA

Az ingatlan mindössze 30 éves, de 2 éve átesett egy nagyobb felújításon, amely során több mint 50.000 eurót költött rá jelenlegi tulajdonosa. A ház kapott egy komplett szigetelést, amelynek köszönhetően jelentősen csökkent az energia költsége, és tető is ki lett cserélve.

🏠 VÁSÁRLÁS MELLÉ JÁR AZ ÜGYFÉL

Jelenleg apartmanházként funkcionál, amely a jelenlegi tulajdonosa gondos és odaadó hozzáállásának köszönhetően gyakorlatilag meglévő ügyfélkörrel is rendelkezik. A ház 9 teljesen felszerelt szobával, egy irodahelyiséggel, egy nagy méretű közös helyiséggel várja a leendő tulajdonosát, de ezenkívül még 2 külön raktárhelyiség is található az épületben. Nem hiányzik a pince sem, amely jelenleg technikai helyiségként funkcionál. Minden szoba rendelkezik külön konyhával, és fürdőszobával. Az ingatlanban kialakításra került egy akár 10 autó befogadására is alkalmas parkoló, de található itt egy nagy méretű terasz is. Természetesen a játszótér és egy igazi épített kemence sem hiányzik.

💦 NAGYON KÖZEL A GYÓGYFÜRDŐHÖZ

Az ingatlan kevesebb mint 1 km-re található a nagymegyeri Thermal Corvinus gyógyfürdőtől, amely a környék legfelkapottabb wellness központja, és fürdője, amely télen és nyáron egyaránt várja a fürdők szerelmeseit. Kiváló gyógyvizével és szolgáltatásaival garantálja az ide érkező pihenni, vagy gyógyulni vágyó vendégek zavartalan kikapcsolódását.

✅ Az ingatlan teljes felszereltségével együtt kerül eladásra, mivel a jelenlegi tulajdonosa már szeretné a nyugdíjas éveit pihenéssel tölteni. Az ingatlan további előnye, hogy tehermentes.

👉 Ezt a kivételes ingatlant kizárólag a mi ingatlanirodánknál találhatja meg.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM | VEĽKÝ MEDER | OKRES DUNAJSKÁ STREDA

Denis Czita

realitný maklér

🇸🇰 🇭🇺 🇬🇧

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM | VEĽKÝ MEDER | OKRES DUNAJSKÁ STREDA

Béla Markovics

realitný maklér

🇸🇰 🇭🇺

Referencie

Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Mária Tóthová, Dedina Mládeže
Read More
Vzhľadom na moje predošlé, nie veľmi dobré skúsenosti som nemala veľké očakávania, avšak zostala som milo prekvapená . Opäť sa potvrdilo, že ktorúkoľvek inštitúciu nerobí dobrou inštitúciou budova, logo, veľkosť, ale ľudia, ktorí v nej pracujú. Tak, ako platenie šekov sa môže stať príjemnou chvíľkou, keď natrafíme na milú pani za priehradkou pošty, tak aj kúpa dovolenky môže byť nepríjemná ,ak nás obsluhuje nahnevaný zamestnanec, ktorý sa už ponáhľa domov. V tomto prípade som sa stretla s vysokou mierou odbornosti a etiky. Ušetrili mi veľa času a stresov a jediné čo ľutujem, že sa nám cesty nestretli skôr .
Gabriela, Komárno
Gabriela, Komárno
Read More
Kedves Jani, szeretném megköszönni neked a munkádat, amit értünk teszel! Örülök, hogy rögtön az elejétől hozzád kerültem a kis dolgaimmal. Minden elismerésem ami a szakmai tudásodat, az elszántságodat és az érdeklődésedet illeti! Bármikor bármilyen kérdéssel felkerestelek mindig szántál rám időt és mindig találtál megoldást! Nem utolsó sorban szeretem, hogy precíz és gyors vagy! Biztos vagyok benne, hogy aki hozzád kerül csak jól jár! Remélem sok közös munkásságunk lesz meg a jövőben! Köszönöm
Ildikó, Komárom
Ildikó, Komárom
Read More
Jani te egy olyan ember vagy, aki tényleg figyelembe veszed a klienseid igényeit, félelmeit és aszerint nyújtod segítő kezed. Emberséged és barátságos jellemed bizalmat gerjeszt az emberben, elhiszem és tudom, hogy tényleg segíteni akarsz és nem rosszat tenni. Merészen adom kezedbe a családunk pénzügyeit, mert tudom hogy soha nem vernél át. Téged bármikor bárkinek nagy szeretettel ajánlak, mert tudom, hogy ahogy én nem csalódtam úgy más se fog. És nem mellesleg vezetőként és tanárként is kiválló munkát végzel.

Ak navyše s nami
financujete bývanie

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM | VEĽKÝ MEDER | OKRES DUNAJSKÁ STREDA

1

Pri neschválení
hypotéky Vám vrátime
plnú zálohu

2

Preplatenie znaleckého posudku - bankou akceptovateľným znalcom

3

Preplatenie návrhu záložných zmlúv